Yatağan, “Yatıya misafirim var” ile tanıtılacak

Kanal D’de yayınlanan “Yatıya misafirim var” programının çekimleri, Yatağan ilçesinde gerçekleştirildi. Yatağanlı Zümray Kayır’ın yarışmacı olarak katıldığı programda, Yatağan tarihi ve kültürel yerlerinde de çekimler yapıldı.

Yatağan, “Yatıya misafirim var” ile tanıtılacak

Kanal D’de yayınlanan “Yatıya misafirim var” programının her bölümü, yarışmaya katılanların memleketlerinde çekiliyor. Yatağanlı Zümray Kayır’ın katıldığı yarışmanın yeni bölümünün çekimleri, Kayır’ın evinde yapıldı. Yarışmacıları evinde ağırlayan Kayır, konuklarına yöresel lezzetleri tattırdı.

Kayır’ın evindeki programın ardından Yatağan Atatürk Kültür Evi’nde puanla çekimleri yapıldı.

Programın yarışmacıları ve set ekibi, daha sonra Yatağan Belediyesi tarafından Stratonikeia Antik Kenti, Bozüyük Mahallesi ve Belen Değirmeni gezdirildi.

Gezilen yerlerde de çekimler yapılırken, Yatağan’ın tanıtımına büyük katkı sağlandı.

Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Kanal D ekranlarında yayınlanan ve hemşerimiz Zümray Kayır’ın yarışmacı olarak katıldığı ‘Yatıya misafirim var’ programının çekimlerinin Yatağan’da yapılması bizleri çok mutlu etti. Programın yarışmacılarını ve set ekibini Yatağan’da ağırlamaktan dolayı büyük memnuniyet duyuyoruz. Başta hemşerimiz Zümray Kayır olmak üzere programın tüm yarışmacılarına başarılar diliyoruz. Bu programın Yatağan’da çekilerek ülkenin önemli kanallarından Kanal D’de yayınlanacak olması, ilçemizin tanıtımına büyük bir katkı sağlayacaktır. Bizler de Yatağan’ın daha iyi tanıtılarak, ilçemizi bir turizm merkezi haline getirmeyi hedefliyoruz” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68