Yatağan, yeni yıla ışıl ışıl girecek

Yatağan ilçesinde, yılbaşı hazırlıkları tamamlandı. Şehrin en işlek caddeleri, Yatağan Belediyesi ekipleri tarafından ışıklarla süslendi.

Yatağan, yeni yıla ışıl ışıl girecek

Yatağan ilçesinde, 2020 yılbaşı için Yatağan Belediyesi ekipleri tarafından hazırlıklar yapıldı. Şehrin en işlek caddeleri Cumhuriyet ve Atatürk caddelerinde ekipler tarafından ışıklandırma çalışmaları gerçekleştirildi.

Aydınlatma direklerine asılan ışıkların yanı sıra cadde boyunca sarkıtılan ışıklandırmalar, renkli görüntülerin oluşmasına neden oldu.

Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz, yeni yıl nedeniyle yaptığı açıklamada, “Acısıyla tatlısıyla 2019 yılının son günlerine gelmiş bulunmaktayız. Bizim için tarif edilemez mutlulukların yaşandığı 2019 yılında kazandığımız seçimle, Yatağanlı hemşerilerimiz, bizlere ilçemize hizmet etme şansı verdi. Seçimden önce verdiğimiz sözlerin bir kısmını 2019 yılında gerçekleştirmeye çalıştık. İnşallah 2020 yılında da söz verdiğimiz hizmetlerin büyük bir çoğunluğunu hayata geçireceğiz. Tüm hemşerilerimin yeni yılını kutluyor, 2020 yılının herkese sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini diliyorum” diye konuştu.

Burak Alper KUŞ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER