Yatağan Ziraat Odası’ndan çiftçiye yeni hizmet

Yatağan Ziraat Odasına alınan taş kıran, çalı öğüten her iki yöne gidebilen ve yardımcı aletleriyle birçok işi daha yapabilen çok özellikli traktörün tanıtımı yapıldı.

Yatağan Ziraat Odası’ndan çiftçiye yeni hizmet
 Yeni alınan çok özellikli iş makinesinin tanıtımı Bozüyük ile Gökpınar mahalleleri arasında bulunan arazilerde çok sayıda çiftçinin katılımı ile yapıldı. Düzenlenen etkinliğe Yatağan Ziraat Odası Başkanı Şenyüz Buğday, Meclis Başkanı Yüksel Berberoğlu, iş makinesi ekipmanlarını temin eden firma yetkilileri ve çok sayıda çiftçi katıldı.

Yatağan Ziraat Odası Başkanı Buğday, üyelerin ihtiyaçlarını karşılamak için ellerinden gelen çabayı gösterdiklerini belirterek, “Bizim görevimiz, çiftçilerimize hizmet vermek. Ülke kalkınması için tarım çok önemli, çünkü üretim yapılıyor. Üreten herkes ülke ekonomisine katkı yapar. Yatağan Ziraat Odasına alınan taş kıran, çalı öğüten her iki yöne gidebilen ve yardımcı aletleriyle birçok işi daha yapabilen çok özellikli traktörün tanıtımını da yapmaktan çok mutluyuz. Her yaptığımız hizmet bizi mutlu ediyor. Bu anlamda oda olarak hizmetlerin yanı sıra sosyal faaliyetlere önemsiyoruz. Yurt içi ve yurt dışı fuarlara katılıyoruz. Yenilikleri öğreniyoruz. Amacımız çiftçimizin daha az masrafla daha fazla kazanmasıdır” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 02 Mart 2017, 21:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner96