Yatağan'a Davet Etti

Yatağan'a Davet Etti

Yatağan'a Davet Etti

Geçtiğimiz pazar günü Milas Belediyesi tarafından düzenlenen deve güreşlerine katılan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile görüşen Yatağan Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık, Kılıçdaroğlu'ndan Yatağan'a ziyaret için söz aldı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Yatağan Belediye Başkanı H.Haşmet Işık'a, 2. Muğla gezisini, ülkemizin gündemine göre belirleyeceğini ve Muğla ve ilçelerinde inceleme gezileri yapacağını belirtti.

Bu konuda açıklama yapan Yatağan Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık; “Sayın Genel Başkanım Kılıçdaroğlu ile birebir görüşme imkanı buldum. Aramızda çok sıcak diyaloglar geçti. Ülke sorunlarından bahsettik. Belediyemiz hakkında ve ilçe teşkilatımız hakkında konuştuk. Kendilerini, Yatağan,da ağırlamaktan onur duyacağımızı, Yeşilbağcılar Belediyesi,nin yeni hizmet binasının ve bizim tamamlayıp hizmete sunduğumuz H. Haşmet Işık Düğün Salonu,nun açılışı için kendilerini davet ettim. Kendileri de bu nazik davetimden dolayı teşekkür etti. Milletvekilleri ile görüş birliği sağladıktan sonra Muğla yöresini ve ilçelerini ziyarete geleceğini söyledi” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner90