Yatağan’a gelenlerin bayramını ilk önce kaymakam kutladı

Ramazan Bayramı dolayısıyla tatillerini geçirmek için Muğla’ya gelenler, polis uygulama noktasında Yatağan Kaymakamı Hayrettin Çiçek tarafından karşılandı.

Yatağan’a gelenlerin bayramını ilk önce kaymakam kutladı

Yatağan Kaymakamı Hayrettin Çiçek, Ramazan Bayramı tatilini değerlendirmek isteyenlerin uğrak yeri Muğla'ya gelen vatandaşları polis uygulama noktasında karşılayarak bayramlarını kutladı.

Yatağan Emniyet Müdürlüğü ekiplerince Muğla-Aydın karayolundaki Çırpıovası mevkisinde gerçekleştirilen yol kontrol uygulamasında sürücülere ve araçlardaki yolculara bir yandan şeker ikramı yapılırken bir yandan da trafik kuralları hakkında bilgi verildi.

Beraberinde İlçe Emniyet Müdürü Bülent Ermiş ve İlçe Jandarma Komutan Vekili Kıdemli Başçavuş Ahmet Şarman ile uygulama noktasına gelen Yatağan Kaymakamı Çiçek, durdurulan araçlardaki vatandaşların bayramlarını kutladı.

Çiçek, bayram tatillerini geçirmek için Muğla’yı tercih eden vatandaşlara teşekkür ederek, Muğla’dan mutlu bir şekilde ayrılmalarını diledi.

Muğla il sınırının girişindeki uygulama noktasında ceza yerine kaymakam tarafından karşılanma, bayramlaşma ve şeker ikramı için durdurulan araçların sürücüleri, şaşkınlıklarını gizleyemedi.

Öte yandan, ekipler tarafından araçlardaki minik yolculara, öğrencilere yönelik düzenlenen "Karnemi Dolduruyorum Trafiğe Güvenle Çıkıyorum" yarışması kapsamında bilgilendirme yapıldı.

Burak Alper KUŞ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER