21 Haziran 2018 Perşembe

Yatağan'da karı koca kavgası kanlı bitti: 1 ölü

Yatağan’a yakışır Sosyal Güvenlik Merkezi

Yatağan ilçesinde yapımı tamamlanan ve son düzenlemeleri yapılan yeni Sosyal Güvenlik Merkezi’ni inceleyen Yatağan Kaymakamı, binanın Yatağan’a yakışır bir merkez olduğunu söyledi.

13 Mart 2018 Salı 15:25
Bu haber 378 kez okundu
Yatağan’a yakışır Sosyal Güvenlik Merkezi

 Yatağan Kaymakamı Hayrettin Çiçek, beraberinde AK Parti İlçe Başkanı Ali Tekin ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte, Sosyal Güvenlik Merkezi’nin Dere Mahallesi’ne yapılmakta olan yeni hizmet binasını inceledi.

Mandal Caddesi’ne biri bodrum katı olmak üzere 3 kat olarak yapılan ve engelliler için önemli ayrıntılara yer verilen binayı inceleyen heyet, Merkezin Müdürü Mesut Eren’den bilgi aldılar.

İncelemelerin ardından muhabirimize açıklama yapan Kaymakam Çiçek, “Yapımı tamamlansa da kabul işlemleri yapılmamış, bir takım resmi eksiklikler söz konusu. Bunlar da tamamlanınca yaklaşık 1 ay sonra buradaki faaliyetlerine başlamış olacaklar. Yatağanımıza yakışan bir merkez olmuş. Başta Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’na, milletvekillerimize, valimize ve AK Parti İlçe Başkanımıza teşekkür ediyorum” dedi.

AK Parti İlçe Başkanı Tekin ise, “Yatağan Sosyal Güvenlik Merkezi, Ziraat Odası’nın kiracısı olarak hizmet vermekteydi. Kurumun çok eskiden satın aldığı bu araziye Yatağan’a yakışır bir bina yapılması noktasında girişimlerimizde bulunmuştuk. Ankara da burasını uygun görmüş. Yaklaşık 800 liralık bir yatırımla Yatağanımıza kazandırılmıştır. İlçemize hayırlı olsun. Yatağan’ın ihtiyaçlarının giderilip güzelleştirilmesi noktasında gayretlerimiz ve çabamız devam etmektedir” diye konuştu.

Burak Alper KUŞ

banner19

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV