Yatağan’da 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü kutlamaları

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle, kamu, kurum ve kuruluşları ile siyasi parti ve sivil toplum kuruluşları Yatağan Demeç Gazetesi çalışanlarının gününü kutladı.

Yatağan’da 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü kutlamaları

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü, Yatağan ilçesinde de kutlandı. Gün nedeniyle, birçok kamu kurum ve kuruluşları ile siyasi ve sivil toplum kuruluşu Yatağan Demeç Gazetesi’ni ziyaret ederek, birçok kişi de arayarak veya mesaj yoluyla Demeç Gazetesi çalışanlarının gününü kutladı.

Demeç Gazetesi’ni ziyaret eden Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz, AK Parti İlçe Başkanı Ali Tekin ve partililer, CHP İlçe Başkanı Mehmet Kemiksiz ve partililer, Tes-İş Sendikası Şube Başkanı Fatih Erçelik ve Maden-İş Sendikası Şube Başkanı Osman İlhan, gazeteyi ziyaret ederek İmtiyaz Sahibi Ferit Topaloğlu, Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Fatma Çadır ve Muhabir Burak Alper Kuş ile görüştüler.

Gelen heyetler, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlarken, Demeç Gazetesi de ziyaretlerinden dolayı herkese teşekkür etti.

Öte yandan, birçok kamu, kurum, kuruluşu, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşları ile kişiler, telefonla arayarak ve mesaj yoluyla 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladılar.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68