Yatağan’da çalınan otomobil, Marmaris’te ele geçirildi

Yatağan ilçesinde park halindeyken çalınan otomobil, İlçe Emniyet Müdürlüğü görevlilerinin başarılı takibi sonucu Marmaris ilçesinde bulunurken, şüpheli şahısda  yakalandı.

Yatağan’da çalınan otomobil, Marmaris’te ele geçirildi

Yatağan ilçesinde Polis Merkezi Amirliğine gelen N.A. isimli şahıs, otomobilini kısa bir süre önce ilçe merkezinde park ettiğini, sonrasında ise aracının yerinde olmadığını gördüğünden çalıntı müracaatında bulundu. Çalınan araç ile ilgili olarak Yatağan Emniyet Müdürlüğü görevlisi polisler yaptıkları araştırmadan aracı çalan şahsın kimlik bilgilerine ulaştılar, ardından da araç ile beraber şahsın Marmaris İlçesinde bulunduğunu tespit ettiler.

Marmaris Emniyet Müdürlüğü görevlileri ile koordineli olarak yapılan çalışma neticesinde is şüpheli T.T. isimli şahıs çalıntı araç ile beraber yakalandı. Hırsızlık suçu ile ilgili olarak adli tahkikatın devam ettiği öğrenildi.

Yatağan polisinin çalınan araçla birlikte olayın şüphelisini başarılı bir çalışma sonucunda kısa bir süre içerisinde yakalaması, vatandaşların takdirini topladı.

Burak Alper KUŞ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68