Yatağan’da CHP Ve Deva Partisi’nden Muhtarlara Ziyaret

19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla, Yatağan’da, CHP ve Deva partisi de Muhtarları ziyaret ederek Muhtarlar gününü kutladı.

Yatağan’da CHP Ve Deva Partisi’nden Muhtarlara Ziyaret

19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla, Yatağan’da Kaymakamlık ve Belediye tarafından bir dizi etkinlik düzenlenmişti.  CHP ve Deva partisi de Muhtarları ziyaret ederek Muhtarlar gününü kutladı. Deva Partisi İlçe Başkanı Fatma Özalp Ak, İlçe merkezindeki muhtarları ziyaret edip çiçek sunduktan sonra, Çarşamba günü Muhtarlar Derneği’ne giderek Muhtarlar derneği Başkanı Şuayip Özbek ve muhtarların gününü kutladı. Çiçek sundu ve bir süre sohbet etti.

CHP İlçe başkanı Mehmet Kemiksiz’ de, beraberinde İlçe yöneticileri ve meclis üyeleriyle birlikte  Muhtarlar Derneği Başkanı Şuayip Özbek ve muhtarların gününü kutladı. Tatlı ikram etti.  CHP İlçe başkanı Mehmet Kemiksiz, “Genel başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun sözü var iktidar olmamız halinde muhtarlar devlet memuru seviyesinde maaş alacak ve birer sekreterleri bulunacak” dedi. Muhtarlar derneği Başkanı Şuayip Özbek’te nazik ziyaretlerinden dolayı CHP ve Deva partisi İlçe başkanlarını ve beraberindekileri teşekkür etti.

Elif Ertan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68