Yatağan’da denetimler aralıksız sürecek

Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgın hastalığı ile etkin mücadele kapsamında alınan tedbirlere uyulup uyulmadığı konusunda büyük bir kararlılıkla gerçekleştirilmekte olunan denetimlerin aralıksız olarak sürdürüleceği öğrenildi.

Yatağan’da denetimler aralıksız sürecek

Yatağan'da göreve başlayan Kaymakam Onur Kökçü, ilk asayiş toplantısını gerçekleştirdi. Asayiş toplantısına katılan İlçe Emniyet Müdürü Tümer Yılmaz ve İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Resul Murat Kılıçarslan tarafından Yatağan ilçesinde meydana gelen asayiş olayları ve Kovid-19 salgın hastalığı ile etkin mücadele kapsamında alınan tedbirler hakkında çeşitli bilgiler verildi.

Yatağan Kaymakamı Onur Kökçü, Yatağan ilçesinin huzurlu ve güvenli bir şehir olduğunu bildiğini, bu sebepten dolayı da başta Emniyet Müdürlüğü ve Jandarma Komutanlığı görevlileri olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür etti. Ülke olarak Kovid-19 salgın hastalığı ile etkin mücadele kapsamında birbirinden önemli tedbirlerin alındığını dile getiren Kaymakam Kökçü, alınan bu tedbirlere uyulup uyulmadığı konusunda büyük bir kararlılıkla denetimlerin gerçekleştirileceğini, tedbirlere uymayanların tespiti halinde de çeşitli cezaların uygulanacağını belirtti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68