Yatağan’da drone ile denetim

Yatağan Emniyet Müdürlüğü görevlileri tarafından yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgın hastalığı ile etkin mücadele kapsamında drone ile denetimler gerçekleştirildi.

Yatağan’da drone ile denetim

Bilindiği gibi yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgın hastalığı ile etkin mücadele kapsamında ülke genelinde birbirinden farklı ve önemli tedbirler alınarak uygulanmaya başlanmıştı. Söz konusu alınan tedbirlerin büyük bir kararlılıkla uygulandığı ilçelerden birisi de Yatağan ilçesi oldu. Bu bağlamda son olarak Yatağan Emniyet Müdürlüğü görevlileri tarafından Kovid-19 salgın hastalığı ile etkin mücadele kapsamında drone ile denetimler gerçekleştirildi.

Vatandaşların Kovid-19 salgın hastalığı ile etkin mücadele kapsamında maske takıp takmadıklarının yanında sosyal mesafeye uyulup uyulmadığının da kontrol edildiği denetimlerde Yatağan halkının alınan tedbirlere son derece uydukları gözlenirken, polis araçlarından da yapılan anonslarla vatandaşların bilgilendirilmesine devam edildi.

Yapılan denetimlerle ilgili olarak vatandaşlar, Kovid-19 salgın hastalığı ile etkin mücadele kapsamında gerçekleştirilen denetimlerin aynı kararlılıkla sürmesini isteyerek başta ilçe kaymakamı olmak üzere duyarlılık gösteren kamu görevlilerine teşekkür ettiler.

Yatağan Emniyet Müdürü Tümer Yılmaz ve İlçe Emniyet Müdürlüğünde görevli amirler koronavirüs Kovid-19 salgın hastalığı ile etkin mücadele kapsamında alınan tedbirlerin denetlenmesini yerinde takip ederlerken, denetlemelerle ilgili olarak kaymakama sürekli bilgi aktardılar.

Burak Alper KUŞ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68