Yatağan’da Havuz Keyfi

Yatağan’ın ilk yüzme havuzlu sitesi olma özelliğini taşıyan Barış Sitesi, yaz sıcaklarının hissedilmeye başlamasıyla birlikte sıcaklardan bunalan site sakinlerine ilaç oldu.

Yatağan’da Havuz Keyfi
 2 yıl gibi kısa bir sürede tamamlanarak hizmete açılan Barış Sitesi’nde sıcaklardan bunalan ev sahipleri Yatağan’ın tek yüzme havuzunda stres atmaya başladı.

Bilindiği üzere Barış Sitesi Müteahhiti Erdal Üzer, çalışmalara başladığında Yatağan’ı ilklerle buluşturmaya hazırlandıklarını  belirtmiş ve Barış Sitesi’nden ev sahibi olan herkesin  pek çok ayrıcalığa da sahip olacağını iddia etmişti.

Site üzerindeki çalışmaların tamamlanmasıyla birlikte ev sahipleri proje içinde yer alan yüzme havuzunun tadını çıkarmaya başladı.

Verdikleri sözleri tutmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirten Erdal Üzer yaptığı açıklamada; “Yatağan’da Barış Sitesi gibi büyük bir projeyi hayata geçirmek için hiç tereddüt etmediğimizi söyleyebilirim. Köyleriyle birlikte on binlerce nüfusa sahip olan Yatağan’da Barış Sitesi’nin sahip olduğu yüzme havuzunun kapasitesine sahip olan tek yüzme havuzu bile yoktu.

Hızla gelişen bütün yerleşim birimlerinde olduğu gibi Yatağan’da da bu gibi sitelere ihtiyaç var. Özellikle büyük şehirlerde, şehir yaşamının yoğunluğundan bunalan kişiler kurtuluşu Barış Sitesi tarzındaki yerleşim alanlarında buluyorlar.  Çünkü bu tarzdaki site oluşumları içinde pek çok sosyal imkanı da barındırıyor. Önemli olan da bu. Barış Sitesi’nde ikamet eden herkes bir yandan modern yaşam olanaklarını en ayrıntılı şekilde hissedebilirken, bir yandan da doğanın sakinliğinden faydalanabiliyor. Sonuç olarak Yatağan’a verdiğimiz sözü en iyi şekilde tutmanın mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 07 Mayıs 2013, 19:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER