banner80

YATAĞAN’DA KAYIP SANDIK KAVGASI

Yatağan’a Kavaklıdere ilçesinden gelen bir seçim sandığının İlçe Seçim Kurulu’na yerine Orman İşletme Müdürlüğü’nde saklandığı iddiası CHP ve MHP’liler Orman İşletme Müdürlüğü’ne akın etti. Burada yaşanan arbedede AK Parti Yatağan kurucu İlçe Başkanı Mehmet Şener darp edildi. Mehmet Şener Muğla Sıtkı Koçman Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edildi.

YATAĞAN’DA KAYIP SANDIK KAVGASI
HABERİN GALERİSİ
Kayıp Sandık

Kayıp Sandık

 Edinilen bilgiye göre, İlçe Seçim Kurulu bulunmayan Kavaklıdere ilçesinde kullanılan oylar Kavaklıdere ilçesine getirildi. Gelen sandıklardan birisinin kayıp olduğu iddiası üzerine, kayıp seçim oy pusulalarının Yatağan Orman İşletme Müdürlüğü binasına saklandığı ileri sürüldü. Olayın duyulmasının ardından CHP ve MHP’liler Orman İşletme Müdürlüğü binasının çevresinde toplandı. Kalabalığın artması üzerine jandarma ve polis bina çevresinde geniş güvenlik önlemi aldı. Kayıp olduğu ileri sürülen sandığın aranması için Orman İşletme Müdürlüğü kapısı açılarak CHP ve MHP’liler Yatağan Orman İşletme Müdürlüğü binası odalarında tek tek sandık aradı. Kayıp olduğu ileri sürülen sandık bulunamazken, Orman İşletme Müdürlüğü’nün santral odasında bulunan AK Parti Yatağan Kurucu İlçe Başkanı ve geçen dönem İl Genel Meclis üyesi Mehmet Şener CHP ve MHP’lilerin tepkisini çekmesi üzerine ortam gerildi. CHP ve MHP’li grup Mehmet Şener’i dışarıda darp ettikleri öğrenildi.

Olayların büyümesi üzerine Muğla Emniyet Müdürlüğü’nden Yatağan’a takviye ekipler geldi. Jandarma ve Polisin aldığı geniş güvenlik önleminin ardından ortam sakinleşti. CHP İl başkanı Mustafa Öztürk, kayıp seçim sandığı bulunmadığını, sadece Yatağan’da sayım işlemlerinin devam ettiğini belirterek herkesin dağılmasını istedi.

Güncelleme Tarihi: 31 Mart 2014, 18:19
YORUM EKLE
YORUMLAR
yatagan 48
yatagan 48 - 7 yıl Önce

Sandik nasıl calinir ? Hırsız heryerde hırsız iste

esnaf
esnaf - 7 yıl Önce

brova hakketen..hakettiğin gibi hizmet almaya devam et yatağan!bu zihniyete bu yatağana yakışan oldu gene..

aziz karaçam
aziz karaçam - 7 yıl Önce

bu arkadaş orman şefimi orda ne yapıyormuş

mahmut ecevit
mahmut ecevit - 7 yıl Önce

cok ayıp yatagana hiç yakısmadı secimde hepimiz dost olmamız gerekirken hepimiz yatagan için calısmalıyız her şey yatagan i̇çi̇n lütfen dost kalalim

OKTAY
OKTAY - 7 yıl Önce

demokrasi̇ni̇n yatağanda nasil anlaşildiği,deği̇şi̇k düşünenleri̇n yatağanda yaşamalarinin,si̇yaset yapmalarinin ne kadar zor olduğu akşam görüldü,,yatağanimizin adinin demokrasi̇ye karşi bi̇r i̇lçe olarak tari̇he yazildi

48
48 - 7 yıl Önce

niye yadırgıyorsunuz.adamlar mesleklerini yapıyorlar.

yatağanlı
yatağanlı - 7 yıl Önce

bu adamı dışarı çıkaran varol çakmaktır.ilk kendisi bu adama saldırım sonra koltuğunun altına korumaya almıştır.

:)
:) - 7 yıl Önce

aç kalırız gene de hırsızla iş birliği yapmayız esnaf kardeş


SIRADAKİ HABER

banner68