Yatağan’da örnek işletme!

Yatağan ilçesinde mermer ocağı ve fabrikası olarak faaliyet gösteren Kar Maden Sanayi Ticaret Limited Şirketi, her ay başarılı olan bir işçiyi değişik hediyelerle ödüllendiriyor.  Şirketin bu ayki ayın eleman Ceyhan Erdem oldu.

Yatağan’da örnek işletme!

Yatağan da Mermer alanında ocak ve fabrika olarak faaliyet gösteren ‘Kar Maden’, Sanayi Ticaret Limited Şirketi her ay başarılı olan bir işçiye değişik hediyelerle ödüllendiriyor.  Şirketin bu ayki ayın elemanı seçilen Ceyhan Erdem, bu ayki ödül olan cep telefonunu iş yerinin iş güvenliği uzmanı Eyüp Uyan’ın elinden aldı.

İşletmeci Mehmet Ali Karaöz, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Kar Maden olarak Yatağan’da ocak ve fabrika olarak faaliyet gösteriyoruz. Çalışanlarımızın moral ve motivasyonunu iş güvenliğini de çok önemsiyoruz.  Bu kapsamda her ay başarılı olan bir işçiyi değişik hediyelerle ödüllendiriyoruz. Bu ayki ayın personelinin ödülünü verdik. Çalışanlarımıza ve iş güvenliği uzmanımıza çok teşekkür ediyoruz” dedi.

İş Güvenliği Uzmanı ve Fokus iş Güvenliği şirketi sahibi Eyüp Uyan ise, “Ben de Kar Madeni ve İşletmeci Mehmet Ali Karaöz’ü, özveriyle çalışan personeli kutluyorum. Bu tür davranışlar hem işçiye moral olacaktır hem de iş verimliliğini artıracaktır” diye konuştu.

Burak Alper KUŞ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68