banner80

Yatağan’da trafik denetimleri artırıldı

Trafik canavarına adeta savaş açan Yatağan Emniyet Müdürlüğü görevlileri, sıkı trafik denetimlerini sürdürüyor.

Yatağan’da trafik denetimleri artırıldı

Yatağan Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin yoğun mesaisi devam ederken, suç ve suçlulara karşı sürdürülen başarı çalışmalar da vatandaşın haklı takdirini kazanıyor. Bu bağlamda başarılı çalışmalardan birisi de trafik konusunda sürdürülüyor.

Yatağan Emniyet Müdürlüğü görevlileri trafik kurallarını hiçe sayarak hem kendilerinin hem de diğer vatandaşların canını ve malını tehlikeye atan sürücü, yolcu ve yayaları yakın takibe alıyor. Trafik kurallarına uymayanları tespit eden polisler bir taraftan cezai işlem uygularlarken, diğer taraftan da eksiklerinden dolayı trafiğe çıkmaması gereken araçları da trafikten men ediyorlar.

Ülkemizde her yıl binlerce vatandaşımızın hayatını kaybetmelerine, on binlerce insanımızın yaralanmasına neden olan, üstelik bununla da kalmayıp milli hasılatımızın da heba olmasına neden olan trafik kazalarının en aza indirilmesi amacıyla özverili bir şekilde çalışan Yatağan Emniyet Müdürlüğü görevlisi polisler şehrin değişik noktalarında farklı zamanlarda kontrollerini gerçekleştiriyorlar. Yetkililer sürücü, yolcu ve yayalardan başta trafik ışıkları olmak üzere tüm trafik kurallarına uymalarını isterlerken, denetimlerin aynı kararlılıkla devam edeceğini belirtiyorlar

Burak Alper KUŞ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68