banner80

Yatağan’da Trafik Kazası

Yatağan ilçesinde meydana gelen trafik kazasında mermer yüklü bir kamyon kontrolden çıkarak şarampole yuvarlandı.

Yatağan’da Trafik Kazası
 Yatağan ilçesi İnönü Bulvarı’nda meydana gelen trafik kazasında, Bayram Ali Balık’ın (41) kullandığı 48 AU 181 plakalı kamyon, şoförün iddiasına göre yağan yağmurla beraber direksiyon hâkimiyetinin yitirilmesiyle yoldan çıktı ve şarampole yuvarlandı.

Saat 12.00 sıralarında meydana gelen ve yaralanmanın yaşanmadığı kazanın ardından olay yerine gelen trafik ekipleri, karayolu üzerinde güvenlik önlemleri alırken Yatağan-Milas Karayolu’nda trafik, tek şeritten kontrollü olarak sağlandı.

Kazayla ilgili olarak, yağan yağmurla direksiyon hakimiyetini kaybettiğini belirten Muğla’nın Bayır Beldesi’ndeki bir mermer fabrikasına ait kamyonun şoförü olan Bayram Ali Balık, “Fabrikamızın Kozağaç’taki mermer ocağından yüklenen mermer bloklarını Bayır’daki fabrikaya götürdüğüm sırada yağan yağmurla İnönü Bulvarı’nda ilerlerken direksiyon hakimiyetini kaybettim ve şarampole yuvarlandım” dedi.

Kazanın ardından olay yerine gelen vinç yardımıyla kamyon yuvarlandığı yerden çıkartılırken, Yatağan-Milas Karayolu trafiği trafik ekipleri tarafından çift şeritten kontrollü olarak sağlandı.

Burak Alper KUŞ

Güncelleme Tarihi: 25 Mart 2014, 23:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68