banner80

Yatağan’da Yaşlılar Haftası Kutlamaları

Yaşlılar Haftası kutlamaları kapsamında düzenlenen Anı Yarışması’nda dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi.

Yatağan’da Yaşlılar Haftası Kutlamaları
 Yaşlılar Haftası kapsamında, “Bir gün sen de yaşlanacaksın” adlı proje çerçevesinde, Yatağan TEK Mehmet Akif Ersoy İlkokulu ve Okul Aile Birliği işbirliğiyle düzenlenen “Anı Yarışması”nda dereceye giren öğrencilere ödülleri, TEK Mehmet Akif Ersoy İlkokulu’nda düzenlenen törenle verildi.

Düzenlenen törene, Yatağan Kaymakam Vekili Veli Biçer, İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Şeref Batur, TEK Mehmet Akif Ersoy İlkokulu Okul Aile Birliği Başkanı Erbil Şener, şube müdürleri, ilçedeki okulların idarecileri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Tören sırasında konuşan TEK Mehmet Akif Ersoy İlkokulu Müdürü Ali Şerefli, programa katılan herkese teşekkür ederken, yarışmalarda ödül alan öğrencileri kutladı. Şerefli, şöyle konuştu: “Dede-nine ve torundan oluşan bu kuşak arasında var olan bağı, Yaşlılar Haftası nedeniyle daha da kuvvetlendirmek istedik. İnşallah amacımıza ulaşmışızdır.”

Daha sonra konuşan Okul Aile Birliği Başkanı Şener, projenin hayata geçirilmesinde emeği geçen herkese teşekkür etti.

Anı yarışmasında dereceye giren, ilkokul kategorisinde; Onurhan Kökçü, Ebru Umut Zengin, Simay Savaş, ortaokul kategorisinde; Ceren Geriz, Avşin Çökük, lise kategorisinde Akif Göreli ve Fadime Genç’in ödülleri, Yatağan Kaymakam Vekili Veli Biçer, İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Şeref Batur ve Şube Müdürü Mehmet Çüngür tarafından verildi.

Burak Alper KUŞ

Güncelleme Tarihi: 09 Haziran 2014, 17:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68