banner80

Yatağan’da yeni teşkilatlanan BBP, ilk kongresini yapıyor

1993 yılında kurulmasına rağmen bugüne kadar Yatağan’da teşkilatlanmayan ve geçtiğimiz günlerde Cansu Öztürk’ün İlçe Başkanlığına atanmasıyla ilçede kurulan Büyük Birlik Partisi İlçe Teşkilatı, ilk kongresini gerçekleştirecek.

Yatağan’da yeni teşkilatlanan BBP, ilk kongresini yapıyor

Muhsin Yazıcıoğlu tarafından 1993 yılında kurulan ve şuan Genel Başkanlığını Mustafa Destici’nin yürüttüğü Büyük Birlik Partisi, ilk defa Yatağan ilçesinde teşkilatlandı. İlçe Başkanı Cansu Öztürk’ün atanmasıyla kurulan Yatağan Teşkilatı, olağan kongresini gerçekleştirecek.

Öztürk, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Teşkilatımız kurulduğu günden bu yana beklentimizden de öte büyük bir ilgiyle karşılaşmıştır. Partimize ilgi gösteren herkese çok teşekkür ediyorum. Ayrıca üye kayıt çalışmalarımız da sürüyor” dedi.

Kongre takviminin açıklandığını belirten Öztürk, “Teşkilatımızın 1. Olağan Kongresi, 20 Eylül Pazar günü saat 10.00’da Yatağan Belediyesi Çok Amaçlı Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilecek. Yeterli çoğunluk sağlanamazsa kongremiz aynı gün içerisinde saat 14.00’da düzenlenecek. Kongremize herkesi bekliyoruz” diye konuştu.

Burak Alper KUŞ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68