Yatağan’daki 10 yıllık görevinin ardından emekli oldu

Kavaklıdere İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü’nün ardından 2004 yılında Yatağan’a atanan Veli Kanburoğlu, Yatağan’daki 10 yıllık görevinin ardından emekliye ayrıldı.

Yatağan’daki 10 yıllık görevinin ardından emekli oldu
 1997 yılında Kavaklıdere ilçesine, İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü olarak atanan Veli Kanburoğlu, 2004 yılına kadar buradaki görevini sürdürdü. Daha sonra Yatağan İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü’ne atanan Kanburoğlu, Yatağan’daki 10 yıllık görevinin ardından emekliye ayrıldı.

Yatağan’da görev yaptığı süre içerisinde, başarılı çalışmalara imza attığı çalışma arkadaşlarına ve uyum içerisinde faaliyetlerini sürdürdüğü diğer kurum ve kuruluşlara teşekkür eden Kanburoğlu, “Yatağan ve Kavaklıdere halkına, kurum ve kuruluşların dairemize verdiği olumlu destekten dolayı kendilerine minnetle, saygı ve sevgimi sunarım” dedi.

Kavaklıdere ve Yatağan’daki toplam 17 yıllık görevinin ardından emekli olmaya karar verdiğini açıklayan Kanburoğlu, “Bundan sonra Yatağan’da yaşamaya devam edeceğim. Aslen Adanalıyım fakat kendimi Yatağanlı gibi hissediyorum” ifadelerinde bulundu.

Kanburoğlu’nun emekliye ayrılmasının ardından boşalan makama, vekaleten İsmail Hakkı Yüksel getirildiği öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 19 Ocak 2015, 18:51
YORUM EKLE
YORUMLAR
savas kartal
savas kartal - 7 yıl Önce

Sayin mudurum insallah emekliliginizi mutlu huzurlu ve saglik icerisinde gecirirsiniz.slmlar.

SIRADAKİ HABER

banner68