Yatağan’dan 60 lüks motosiklet geçti

Borusan Otomotiv tarafından bu yıl yedincisi düzenlenen BMW Motorrad Long Weekend motosiklet turu sırasında Soma’da yaşamını yitiren maden işçileri için motosikletlere siyah kurdele asıldı.

Yatağan’dan 60 lüks motosiklet geçti
 Borusan Otomotiv tarafından Borusan’ın motosiklet müşterilerinin katılımıyla bu yıl yedincisi düzenlenen BMW Motorrad Long Weekend motosiklet turu, 16-19 Mayıs tarihleri arasında düzenleniyor. İstanbul’dan başlayan tur, Bandırma, Susurluk, Akhisar, Yatağan, Marmaris, Datça, Hisarönü, Selimiye, Bozburun rotasıyla sürecek.

Rota kapsamında Muğla’nın Yatağan ilçesine gelen BMW Motorrad Long Weekend motosiklet turuna katılan motosiklet tutkunları, Hür-Tur Petrol Kervansaray Restaurant’ta mola verdi.

Fiyatları 33 bin avroyu bulan 60 motosiklet ve 120 kişinin katılımıyla gerçekleştirilen bu yılki tura, Sağlık Bakanlığı’nın Ankara İl Sağlık Müdürlüğü'ne bağlı motorize 112 ekiplerinin de eşlik ettiğini belirten tur sorumlusu BMW Motosiklet Marka Müdürü Başarı Erbaş, muhabirimize yaptığı açıklamada; “Firmamızın yedi yıl boyunca müşterilerimizin katılımıyla gerçekleştirdiği BMW Motorrad Long Weekend motosiklet turunun bu yılki programı öncesinde Manisa’nın Soma ilçesinde meydana gelen maden kazası nedeniyle turu iptal etmeyi düşündük ama plan ve programlar nedeniyle turumuzu gerçekleştirdik. Fakat tura katılan tüm motosikletlerimize siyah kurdele astık. Turumuz sırasında Yatağan’daki Hür-Tur Kervansaray Restaurant’ta mola verdik. İlgi ve alakalarından dolayı tesis yetkililerine teşekkür ediyoruz” dedi.

Burak Alper KUŞ

Güncelleme Tarihi: 17 Mayıs 2014, 19:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner69

banner68