Yatağan’dan Hükümete BOP Göndermesi “BOP Projesi Tıkır Tıkır İşliyor”

Saadet Partisi Yatağan İlçe Başkanı ve İl Basın Sözcüsü İlyas Zeki yaptığı basın açıklamasıyla Yatağan’dan hükümete yüklendi. BOP Projesi ile ilgili iddialarda bulunan Zeki; “BOP Projesi tıkır tıkır işliyor” dedi.

Yatağan’dan Hükümete BOP Göndermesi “BOP Projesi Tıkır Tıkır İşliyor”
 Mısır’da gelişen olaylar üzerine açıklamalarda bulunan Saadet Partisi Yatağan İlçe Başkanı İlyas Zeki, BOP Projesi’yle ilgili ortaya attığı iddialarla hükümete yüklendi.

İlyas Zeki yaptığı açıklamada; “ABD dış işleri Bakanı Condereze Rayz tarafından açıklanan BOP projesi tıkır tıkır işlemektedir ve bu kapsamda BOP eş başkanları ve BOP için çalışan işbirlikçi İslam ülkelerindeki yönetici ve idareciler kendilerine yüklenen görevlerini eksiksiz olarak yerine getirmektedirler. İşte Afganistan'da, Irak'ta, Suriye'de ve şimdi Mısır'da olan olaylar BOP’un hayata geçirilmesi için yapılmaktadır. Bu BOP projesi ile 32 ülkenin sınırları değişecek, zenginlik kaynakları el değiştirecek ve inanç şekli yeniden şekillenecek şeklinde açıklanmıştı.

BOP projesi göstermiştir ki İslam ülkelerinin başında yönetici ve başkan seçilenlerin tamamı ABD ve İsrail'in menfaati için çalışmaktadırlar.Yine Mısır da yapılan darbe bize şunu göstermiştir ki İslam ülkeleri içerisindeki ordular o ülkelerdeki halkı ıslah ve terbiye için vardırlar. İş batılıların çıkarı olunca demokrasi insan hakları gibi lanse edilen değerlerin bir öneminin olmadığı hatta gerekirse batılıların çıkarları için kendi halkını bile katletme densizliğinde bulunabildiklerini göstermiştir. Savunmasız insanların üzerine ağır silahlar ile saldırmak, gasp edilen hakları için eylem yapan insanları keskin nişancılar ile vurarak katil eden Mısır ordusunu protesto ediyoruz ve firavun kudurdu diyoruz. Batılılar, ABD, İsrail yanlısı BOP’cular ve BOP eş başkanları akıttıkları Müslüman kanında boğulacaktır. Darbenin gerisinde olanlar katliama sessiz kalanlar ve öldürülen Müslümanları görmezden gelenlerdir. Mısırdaki darbeye destek veren ABD Mısır ordusuna 1.5 milyar dolar ve 4 tane f-16 hibe ederek ödüllendirmiş, Suud kralı Mısır ordusuna 5 milyar dolar hibe etmiş diğer Arap ülkeleri de bu darbeyi destekleyen beyanlarda bulunmuştur.

Ancak en garip açıklama bizim Başbakanımızdan gelen; “Firavunların hakkından gelecek bir Musa elbet olacaktır" açıklamasıdır.

Mısırdaki katliamı yapanlar Ortadoğuda’ki ülkeleri yangın yerine çevirenler Başbakan’ın kadim dostları ve BOP için görevlendirilen iş birlikçi kişilerdir.

Başbakan önce BOP eş başkanlığından istifa etmelidir . Yahudi jinsa dan kendisine verilen yahudiye üstün hizmet madalyasını iade etmelidir . Bugün sisi keskin nişancılar ile Müslüman’ı katletmektedir. Başbakan ise İslam ülkelerini vuracak füze rampalarını Malatya Kürecik’e ; üç tane patroitleri de üç değişik ilimize yerleştirmiştir.

Hatta hatırlayın sayın Başbakan Saadet Partimizin patroitler gelmesin mitingimizi iptal etmişti.

Sayın Başbakan siz sisi ile aynı takımın oyuncularısınız o yerleştirdiğiniz füzeler ve patroitler ile kimin vurulacağını en az benim kadar iyi biliyorsunuz, biz yinede bir kez daha söyleyelim o füze ve patroitler ile İsrail'in güvenliği için İslam ülkeleri vurulacaktır bu gün Mısır’daki Müslümanların katledilmesi de İsrail'in güvenliği içindir.

Ve yine sayın Cumhurbaşkanımız ve Başbakanımız Mısır’daki darbeyi kınayan açıklamalarda bulunurken ne gariptir ki darbe ile iş başına gelen darbecilere tebrik mesajı göndermişlerdir. Görülen o ki sayın Başbakan konuşarak milletin gazını almakta icraat olarak da BOP’a hizmet etmektedir. Meclisimizde gurubu bulunan partilerin tamamı ise "ben İsrail’e daha iyi uşaklık ederim " yarışındadırlar.

Orta Doğu'da ve İslâm ülkelerindeki yangın tecavüz ve katliamların son bulması için İslam birliğinin derhal kurulması gerekmektedir tehlike sınırımıza gelmiştir asıl hedef  Türkiye’nin parçalanmasıdır.

Saadet partimizin dışında bulunan partilerin tamamı Avrupa Birliği’nden yanadır. Avrupa Birliği ise Haçlı Birliği'dir ve dedelerimizi Çanakkale’de şehit edenlerdir. Atalarımız ne güzel demişler "gâvurdan dost ayıdan post olmaz" diye.

Çarede çözümde Saadet Partisi’ndedir . Acilen D-8’ler aktif hale getirilip İslam Birliği kurulmalıdır aksi takdirde bu katliamların gerisinde bulunanlardan yardım beklemek kendi celladından medet ummakla aynı anlamdadır.

BOP’cuları katliamcıları darbecileri ve cuntacıları kınıyor lanetliyoruz.

Saadet Partisi olarak her zaman mazlumların yanında olduk olmaya da devam edeceğiz. Tüm benliğimizle Mısır’daki kardeşlerimizin yanındayız ve tüm mazlumların yanında olmaya da devam edeceğiz” ifadelerini kullandı. 

Güncelleme Tarihi: 17 Ağustos 2013, 16:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner56