“Yatağan’ı ayağa kaldıracağız”

AK Parti Yatağan İlçe Divanı Eylül ayı toplantısı YEAŞ sinema salonunda İl Başkanı Nihat Öztürk’ün katılımıyla gerçekleştirildi. Öztürk Divan toplantısı öncesinde yaptığı konuşmada, “artık Yatağan’ı ayağa kaldıracağız” dedi ve, “Muğla’nın neden Büyükşehir olmaması gerektiğini Cumhurbaşkanına kadar çıkarak anlatanlar, şimdi kendi aralarında yarışa girdiler” diyerek Muğla Belediye Başkanı Osman Gürün’e gönderme de bulundu. Muğla Kent Konseyi Başkanı Hamdi Topçuoğlu’nu da halkı yalan yanlış bilgilendirmekle suçladı.

“Yatağan’ı ayağa kaldıracağız”
 Yeaş Sinema Salonunda önceki gün akşam(Çarşamba) Saat 20.00’da AK Parti Yatağan İlçe Başkanı Mustafa Toksöz ve Yönetim Kurulu, Belde Belediye Başkanları, belde Başkanları ile köy ve mahalle temsilcilerinin katılımıyla gerçekleştirilen İlçe Divanı Toplantısının basına açık bölümünde söz alan İlçe Başkanı Toksöz, güncel siyasi gelişmelere dair değerlendirmelerde bulunarak belediye Başkanlığı seçimleri için partililer olarak sandık çalışmalarına başladıklarını ve bu kez Yatağan Belediyesinin kazanılacağını söyledi.

“Halkı kandırıyorlar”

Divan toplantısı öncesinde söz alan İl başkanı Nihat Öztürk ise, “Muğla’nın neden Büyükşehir olmaması gerektiğini Cumhurbaşkanımız Abdullah Gül’e kadar çıkarak anlatmaya çalışanlar, bu gün o koltuk için birbirleri ile yarışmaya başladılar. Öte yandan Muğla Kent Konseyi Birliği Başkanı olan bir zat Fethiye’de köylüleri toplamış yalan yanlış bilgiler vererek Büyükşehir’i anlatmaya başlamış. Köylülere “bundan sonra köylerde hayvan besleyemeyeceksiniz” diyormuş. Bunları korku sardı, yarın öbür gün sizlerinde köylerine gelerek yalan yanlış şeyler anlatmaya başlayacaklar. Sizlerden bu güne kadar olduğu gibi AK Partiye güvenmeye devam etmenizi istiyorum. Gidin ve köylerinizde beldelerinizde ve mahallelerinizde gerçekleri insanlara anlatın. Bizim Muğla’da medyamız, televizyonumuz, gazetemiz olmayabilir. Biz doğru bilgilendirmeyi halka doğrudan kendimiz yapmalıyız. 

“Tankerle su taşınan Bodrum’a su getirdik”

AK Parti hükümetinin 11 yılda Muğla’ya ne yaptığını sorgulayanlar olduğunu belirten Öztürk, “geçtiğimiz günlerde Bodrum’da bir gazeteci arkadaşımız bana, “11 yıldır Bodrum’a ne yaptınız” diye sordu, şaşırdım ve dedim ki, daha 3-4 yıl öncesine kadar bodrum sokaklarında traktör römorklarındaki tankerlerle su temin edilmeye çalışılıyordu. Başbakınımz bir talimat verdi, Milas’ın dağlarından, DSİ musluklarınıza su getirdi. Havaalanını mı anlatalım, yapılan yollarınızı mı anlatalım. Dünü anlatmazsanız, bu günün kıymeti bilinmez.

“Yatağan’ı ayağa kaldıracağız”

Yaklaşan yerel seçimler öncesinde Yatağan’ın durumunu değerlendiren İl başkanı Nihat Öztürk, “artık Yatağan7ın ayağa kalkması ve hakkettiği hizmeti alması gerekiyor. Bunun içinde AK Partili bir arkadaşımızın oraya gelmesi gerekiyor. Biz 2004 ve 2009 seçimlerinde yaptığımız hataları yapmayacağız. Bizim derdimiz Muğla’ya, Yatağan’a hizmet. Her sandıkta bir Recep tayyip Erdoğan çıkartarak bu işi başaracağız.

Güncelleme Tarihi: 04 Eylül 2014, 12:58
YORUM EKLE
YORUMLAR
AHİ KÖYLÜ
AHİ KÖYLÜ - 7 yıl Önce

sayın başkan bu millet kendisini kimin kandırdığını iyi biliyor siz yatağan,ı ayağa kaldıramazsınız sadece ayağını çelmelersiniz bunun cevabınıda ilk seçimlerde alacaksınız.

esnaf 48
esnaf 48 - 7 yıl Önce

yatağanı haşmet başkandan başka hiç kimse ayağa kaldıramaz bu böyle biline

meral tunca
meral tunca - 7 yıl Önce

yalan yanlış konusunda şu atasözünü kullanmak istiyorum kör yer içer kendinden pay biçer.. yatağanı kalkındırma konusu niye şimdi aklınıza geldi kaç senedir iktidarsınız.. yeter artık yalanlarınızdan bıktık usandık

Esnaf
Esnaf - 7 yıl Önce

Turizm yerlerini kalkindirdiginiz gibimi kalkindiracaksiniz hangi alt yapiya sahipsiniz hangi okulu bitirdiniz yataganin havasini degistirin yapabilen varsa herkes yillardir kanserle savasiyor

vatandaş48
vatandaş48 - 7 yıl Önce

kaldırdığın and-gençliğe hitabenin hesabını ver.
pkk ile hang gizli pazarlıkları yaptınız.
türküm demek suç oldu

SIRADAKİ HABER

banner69

banner68