Yatağan’ı Türkiye Şampiyonası’nda temsil edecekler

Türkiye Satranç Federasyonu Küçükler ve Yıldızlar Muğla Şampiyonası, 108 sporcunun katılımıyla Ula ilçesinde gerçekleştirildi. Turnuvada dereceye giren 4 Yatağanlı satranççı, ilçeyi Antalya’da düzenlenecek Türkiye Şampiyonası’nda temsil etme hakkı kazandı.

Yatağan’ı Türkiye Şampiyonası’nda temsil edecekler
 Türkiye Satranç Federasyonu (TSF) Küçükler ve Yıldızlar Muğla Şampiyonası, ilçelerden gelen 108 sporcunun katılımıyla Ula Sosyal Bilimler Lisesi’nde düzenlendi.

Kıyasıya mücadelelere sahne olan şampiyonada, müsabakaların sona ermesiyle, dereceye giren sporcuların ödülleri, Cumhuriyet Savcısı Ercan Türkol, Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor Şube Müdürü Devrim Karakuş ve Menteşe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Mutlu Uzun ve TSF Yatağan Temsilcisi Kutlu Can tarafından verildi.

Şampiyonaya Yatağan ilçesini temsilen katılan ve kendi kategorilerinde mücadele eden, Elif Özden il ikincisi, Ezra Mine Kavuran il üçüncüsü, Yelda Yufkacı il birincisi ve Özdil Sandı il ikincisi oldu.

Yatağanlı sporcular, 21-27 Ocak tarihlerinde Antalya’da gerçekleştirilecek Türkiye Satranç Şampiyonası’nda Yatağan ve Muğla’yı temsil edecek.

TSF İlçe Temsilcisi Kutlu Can, “Antalya’daki Türkiye Şampiyonası’na ilçemizden katılacak olan tüm sporcularımıza başarılar diliyorum” dedi. 

Güncelleme Tarihi: 03 Ocak 2017, 13:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95