banner80

YATAĞAN’IN GENÇ ŞAİRLERİ ÖDÜLLENDİRİLDİ

2021 Yılı Mevlid-İ Nebi haftası dolayısıyla Muğla İl Müftülüğü tarafından "Hazreti Peygamber Ve Vefa Toplumu" teması çerçevesinde düzenlenen Şiir Yarışmasında dereceye giren Yatağanlı öğrenciler İlçe Milli Eğitim Müdürü Osman Alemdar’ı ziyaret ettiler.

YATAĞAN’IN GENÇ ŞAİRLERİ ÖDÜLLENDİRİLDİ

Şiirleriyle il genelinde düzenlenen yarışmada İl ikincisi olan Yatağan Cumhuriyet Ortaokulu 8/A sınıfı öğrencisi  Esranur Kazmacı ve il üçüncüsü olan Yatağan Cumhuriyet Ortaokulu 6/B sınıfı öğrencisi Selver Selin Ceylan, Okul Müdürü Nihat Kökçü ve danışman öğretmenleri Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni Songül Aydemir eşliğinde İlçe Milli Eğitim Müdürü Osman Alemdar’ı ziyaret ettiler. Başarılarını İlçe Müdürü ile paylaşan öğrenciler "Hazreti Peygamber ve Vefa" konulu şiir yarışması için yazdıkları şiirlerini okular.

Öğrencileri başarılarından dolayı tebrik eden İlçe Müdürü Alemdar “ İl Müftülüğü tarafından Mevlid-i Nebi Haftası kapsamında düzenlenen yarışmada kendi yazdıkları şiirlerle katılarak çok güzel bir başarı elde eden öğrencilerimizi ve onlara rehberlik eden danışman öğretmenlerini yürekten kutluyorum. Öğrencilerimiz, vefayı ve Peygamberimize olan sevgilerini şiirlerinde çok güzel ifade etmişler. Başarılarının daim olmasını diliyorum.” dedi.

İlçe Müdürü Alemdar ziyaret sonunda öğrencilere hediyelerini takdim etti ve hatıra fotoğrafı çektirdi.

Elif Ertan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68