20 Haziran 2018 Çarşamba

Yatağan'da karı koca kavgası kanlı bitti: 1 ölü

Yatağan'ın Gurur Tablosu

Yatağan Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven, ilçedeki 8. sınıflardan fen liselerine kayıt yaptırmaya hak kazanan 10 öğrenciyi makamında kabul ederek plaket verdi. Plaket töreninde öğrencilerin velileri ve öğretmenleri de hazır bulundu.

14 Eylül 2012 Cuma 10:04
Bu haber 1927 kez okundu
Yatağan'ın Gurur Tablosu
İlçemiz ilköğretim okullarından fen liselerine kayıt yaptırmaya hak kazanan on öğrenciyi makamında kabul eden Kaymakam Dr. Hasan Tanrıseven, “Onlar ilçemizin gururu oldular” dedi.

Yatağan İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Yılmaz'ın, en çok fen lisesine öğrenci kazandıran TEK Mehmet Akif Ersoy Okulu Müdürü Ali Şerefli'nin de hazır bulunduğu törende konuşan Kaymakam Dr. Tanrıseven, “İlçemizdeki başarı oranının yükselten bu gençlerimizi ve öğretmenlerimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum. İnanıyorum ki her biri ileride söz sahibi nitelikli bireyler olacak” diye konuştu.

Fen liselerine kayıt yaptırmaya hak kazanan 10 öğrenciye plaketlerini veren Kaymakam Dr. Tanrıseven daha sonra öğrenci ve velileri ile birlikte topluca hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Yatağan'dan fen liselerine kayıt hakkı kazanan öğrenciler ve mezun oldukları okullar ise şu şekilde sıralanıyor; Atatürk İ.Ö.O. Ceren Bahar Tunç, TEK M. Akif Ersoy İ.Ö.O. Eda Nur Doğan, Hatice Aydın, Mehtap Koca, Emine Seher Girgin, Ercan Turgut, Hüseyin Umut Özlem, Elif Nur Çetin, Kafaca Kaplancık İ.Ö.O. Öznur Kırıkoğlu, Madenler İ.Ö.O. Mihriban Gürkan.

banner19

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV