Yatağan’ın Gururu Oldu!

Satranç Milli Takımı’na seçilen Yatağan Kıbrıs İlkokulu öğrencisi Sıla Demirbaş 18 Nisan-24 Nisan arası Antalya’da yapılan Satranç Milli Takımı’nın kampından döndü.

Yatağan’ın Gururu Oldu!
 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda törenlere katılamayan Sıla, kampın kendisi açısından son derece faydalı geçtiğini söyledi. Kampta eksiklerini gördüğünü ve tamamlama açısından yararlı geçtiğini söyledi. Satrancı herkesin sevmesini ve asla bırakmamalarını söyleyen Sıla, derslerdeki başarısında da satrancın faydasını fazlasıyla gördüğünü söyledi.

Antrenörü İsmail Karaoğlan ise Sıla’nın her türlü övgüyü hak ettiğini ve başarısının tesadüf olmadığını söyledi. Amaçlarının iki yıl sonraki 12 Yaş Kızlar Türkiye Şampiyonası’nda Türkiye Şampiyonu olmak olduğunu söyledi. Antrenör İsmail Karaoğlan, Sıla’ya ve sporda başarılı olan her sporcuya Yatağan’ın sahip çıkmasını, duyarlı kurum, kuruluş, esnaf ve sporsever insanlardan sponsor olup sporculara destek olmalarının başarılarını artıracağını ve Yatağan’ın tanıtımına katkı yapacağını söyledi. Okul idarecileri, Haziran ayında 2. kez milli takımın kampına katılacak öğrenciye sponsor olup destek sağlamak isteyenlerin Antrenörü İsmail Karaoğlan’ı(05462823876)aramaları ricasında bulundu.

Güncelleme Tarihi: 01 Mayıs 2014, 22:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68