Yatağan’ın yeni emniyet müdürü, görevine başladı

Yatağan Emniyet Müdürü Yılmaz Lima’nın Ortaca’ya atanmasının ardından boşalan makama, İl Emniyet Müdür Yardımcısı Tümer Yılmaz getirildi.

Yatağan’ın yeni emniyet müdürü, görevine başladı

Muğla Emniyet Müdürü Süleyman Suvat Dilberoğlu'nun atama kararında yer alan değişikliğe göre, Yatağan Emniyet Müdürü Yılmaz Lima, Ortaca Emniyet Müdürlüğü’ne, Lima’dan boşalan makama ise İl Emniyet Müdür Yardımcısı Tümer Yılmaz atandı.

Kısa bir süre önce İl Emniyet Müdürlüğü yardımcılığına atanmadan Menteşe Emniyet Müdürlüğü görevini başarıyla yürüten ve imza attığı sosyal projelerle adından sıkça söz ettiren Yılmaz, görev yaptığı yerlerde vatandaş-polis işbirliğinin üst seviyelere taşınmasında büyük başarılar sağladı.

Başarılarıyla ve halkla kurduğu yakın ilişki sayesinde vatandaşların gönlünde taht kuran Yılmaz, Yatağan’a atanmasıyla ilgili olarak sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Canım ülkemin cennet köşesi Muğla’nın parlayan yıldızı Yatağan’da görev yapacak olmanın onur, gurur ve mutluluğunu yaşıyorum. Tarafıma tevdi edilen Yatağan Emniyet Müdürlüğü görevi nedeniyle meslek büyüklerime şükranlarımı arz ediyorum” ifadelerinde bulundu.

Tümer Yılmaz kimdir?

1975 Elazığ doğumlu olan Yılmaz, Polis Koleji ve Akademisi mezunudur. 1998 yılında komiser yardımcısı olarak mesleğe başlayan Yılmaz, sırasıyla Muğla, Van, Erzurum, Bartın ve Muğla illerinde emniyet teşkilatının çeşitli birimlerinde görev aldı. 2017 yılında Muğla Emniyet Müdürlüğü kadrosunda Menteşe Emniyet Müdürü olarak göreve başlayan Yılmaz, geçtiğimiz haftalarda İl Emniyet Müdür Yardımcılığı görevine getirilmişti.

Burak Alper KUŞ

YORUM EKLE
YORUMLAR
cengiz iştar
cengiz iştar - 9 ay Önce

Allah başarılarını daim etsil inşAllah seni seviyoruz değerli mudurum

Mustafa köse
Mustafa köse - 9 ay Önce

Hayırlı uğurlu olsun inşAllah hemşehrimize yeni görevinde başarılar dilerim

SIRADAKİ HABER

banner68