Yatağan’ın yeni Kaymakamı görevine başladı

Çanakkale’nin Ayvacık ilçesinden Yatağan’a atanan Kaymakam Gökay Özkan, görevine başladı.

Yatağan’ın yeni Kaymakamı görevine başladı
 Yatağan’a atanmaktan dolayı mutlu olduğunu dile getiren Özkan, atamadan önce Yatağan hakkında çok sayıda bilgiye sahip olduğunu söyledi.

Yatağan’ı hava kirliliği olaylarından tanıdığını belirten Özkan, Yatağan’a geldiğinde ise beklediği manzaranın tam tersi bir manzarayla karşılaştığını kaydetti. Yatağan’ın havasının birçok yerden daha temiz olduğunu söyleyen Özkan, “Yatağan’a kısa süre içerisinde alıştım” dedi.

Daha önceki görev yerlerine kıyasla Yatağan’ın yer altı zenginlikleriyle birlikte önemli bir sanayi şehri konumunda olduğunu belirten Özkan, “Görevim süresince kaymakamlık makam kapısı tüm Yatağanlılara açık olacaktır. Burada, halkımızla güzel ilişkiler ve dostluklar kuracağımı ümit ediyorum” şeklinde konuştu.

Kaymakam Özkan, 1973 yılında Elazığ’da doğdu. İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünden mezun oldu. Ankara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü yüksek lisans yaptı. 1999 yılında kaymakam adayı olarak göreve başlayan Özkan, sırasıyla, Kütahya Dumlupınar, Tunceli Nazimiye, Muş Malazgirt, Sinop Erfelek ve Çanakkale Ayvacık ilçelerinde kaymakamlık yaptı.

Evli ve iki çocuk babası olan Özkan’ın eşi Evrim Özkan, Yatağan Toplum Sağlığı Merkezi’nde doktor olarak görev yapıyor.

Başkan Işık ve yardımcılarından yeni kaymakama ziyaret

Yatağan’ın yeni Kaymakamı Gökay Özkan’ın görevine başlamasıyla birlikte, “Hayırlı olsun” ziyaretleri de başladı.

Yatağan Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık ve Belediye Başkan yardımcılarından oluşan heyet, Kaymakam Özkan’ı ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.

 

Güncelleme Tarihi: 30 Eylül 2014, 20:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68