Yatağanlı midibüs şoföründen şehitler için duyarlı davranış

Yatağan ilçesinde yaşayan ve şehirlerarası midibüs şoförlüğü yapan Cavit Özçoban, İdlip şehitlerinin ardından midibüsünü giydirerek aracında şehit ailelerini ücretsiz taşımaya başladı.

Yatağanlı midibüs şoföründen şehitler için duyarlı davranış

Yatağan ilçesinde yaşayan 19 yaşındaki Cavit Özçoban, Muğla, Aydın, Denizli ve Isparta seferlerini yaptığı midibüsünü, İdlip’teki hain saldırı sonucu İdlip şehitlerinin fotoğraflarıyla ve Türk bayrağı fotoğraflarıyla donattı.

İdlip saldırısından duyduğu acıya duyarsız kalamadığını belirten Özçoban, elinden geldiğince duyarlılık örneği göstermek istediğini söyledi.

Özçoban, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “İdlip saldırısı bizi derinden yaraladı. Şehit haberleri üzerine bir şeyler yapmak istedim. Midibüsümü şehit fotoğraflarıyla donatarak Türk bayrağı fotoğraflarıyla donattım. Bugünden sonra midibüsüme binen şehit ailelerinden ücret almayacağım. Elimden şimdilik bu geliyor ama daha fazla bir şey gelmesini isterdim. Allah devletimize, milletimize zeval vermesin. Tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet, kederli aileleri ve Türk milletine baş sağlığı diliyorum” dedi.

Burak Alper KUŞ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68