Yatağanlı yazar imza günü düzenleyecek

Belkıs Öztin Koparanoğlu, “Vira Vira Bodrum’a hüzünlü göç” adlı kitabı için Yatağan’da imza günü düzenleyecek.

Yatağanlı yazar imza günü düzenleyecek
 Aslen Yatağan’ın Turgut Mahallesi’nden olan ve uzun süredir Bodrum’da yaşayan emekli edebiyat öğretmeni Belkıs Öztin Koparanoğlu, “Bodrum hakimi” ve “Karşı kıyılardan Bodrum’a” adlı eserlerinin ardından, mübadele öncesi ve sırasında Girit’ten Bodrum’a gelen kişilerin gerçek hikayelerinin yer aldığı “Vira Vira Bodrum’a hüzünlü göç” adlı kitabını kaleme aldı.

Son eseriyle birlikte mübadele sürecini yaşayan insanların tamamının hayat hikayelerine ulaştığını kaydeden Koparanoğlu, “Edebiyat dünyasına ve tarihe kaynakça olması amacıyla yazdığım kitabımın imza gününe herkesi davet ediyorum” dedi.

Koparanoğlu’nun “Vira Vira Bodrum’a hüzünlü göç” adlı eserinin imza günü, 7 Kasım Cuma günü saat 11.00-16.00 arasında Ahi Ebubekir İş Merkezi’nde düzenlenecek.

Güncelleme Tarihi: 05 Kasım 2014, 18:23
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hülya Gürsoy Şekerci
Hülya Gürsoy Şekerci - 7 yıl Önce

Hocam bensizin Antalya kız meslek lisesi öğrencilerinizdenim . Her gün derse kalkar anlatırdım hemde noktasına virgülüne kadar siz bizi bıraktıktan sonra bir kere anlatmaya kalkmadım. Neden bilmiyorum ama sosyal derslerini demekki sizinle sevmişim. Çocuklarımada hep anlattım sizi hiç unutmadım saygılar.

SIRADAKİ HABER

banner68