Yatağanlılar 29 Ekim’i Kurtalan Ekspres ile kutladı

Yatağan Belediyesi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri çerçevesinde Kurtalan Ekspres konseri düzenledi.

Yatağanlılar 29 Ekim’i Kurtalan Ekspres ile kutladı

Yatağan Belediyesi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri çerçevesinde amfi tiyatroda konser düzenledi. Konserde sahne alan Kurtalan Ekspres, birbirinden güzel eserleriyle Yatağanlılara coşkulu anlar yaşattı.

Yatağanlıların konsere gösterdiği ilgiden duyduğu memnuniyeti dile getiren Yatağan Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık, herkesin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı kutladı.

Işık, burada yaptığı konuşmada, “Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün kurduğu cumhuriyetimizin 95’inci yıl dönümünü milletçe büyük bir gurur ile kutluyoruz. Bu milletin canı pahasına, büyük fedakarlıklarla kurduğu Cumhuriyeti sonsuza dek yaşatmak hepimizin en önemli sorumluluğudur. Çünkü cumhuriyet Türkiye'nin bölünmez bütünlüğünün teminatıdır. Bu ülkenin evlatları Türkiye'nin gelişmesi, büyümesi ve dünyada söz sahibi bir ülke olması için en üstün vatanseverlik duygularıyla hareket etmektedirler. Bu duygularla başta cumhuriyetimizin kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm şehit ve gazilerimizi sonsuz şükran duygularıyla anıyorum” diye konuştu.

Burak Alper KUŞ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER