YATAĞANSPOR YAZ SPOR OKULU DÜZENLENEN TÖRENLE AÇILDI 

Yatağanspor Yaz Spor Okulu, Muğla Valisi Orhan Tavlı’nın katıldığı törenle açıldı. Yatağanspor Basın Sözcüsü Osman Bulut, “Amacımız çocuklarımıza futbol eğitimi vermek onları eğlendirmek ve şehrimize yeni sporcular kazandırmaktır” dedi.

YATAĞANSPOR YAZ SPOR OKULU DÜZENLENEN TÖRENLE AÇILDI 

Yatağanspor Yaz Spor Okulu düzenlenen törenle açıldı. Açılışa; Muğla Valisi Orhan Tavlı, Yatağan Kaymakamı Mustafa Emre Kılıç, Belediye Başkanı Mustafa Toksöz ve Kulüp Başkanı Mustafa Yenioğlu ve sporcular katıldı.
Yatağanspor Basın Sözcüsü Osman Bulut, yaptığı açıklamada şunları söyledi:
“2023 yılı yaz okulumuzu bugün açıyoruz. Amacımız çocuklarımıza futbol eğitimi vermek onları eğlendirmek ve şehrimize yeni sporcular kazandırmaktır. 2022 yılı başarılı bir olarak tamamladık, U11- U12 - U16 - U17 ve U18 olmak üzere 5 grupta maçlara katıldık. Yeni sezonda öğrencilerimiz düzeyinde gruplara katılacağız amacımız Her yaş kategorisine yetenekli ve başarılı çocukları takıma kazandırmaktır. Bu hedeflerimiz doğrultusunda altyapı hocalarımızla birlikte altyapı sorumlumuz Fikret Topal, Ahmet Karaman ve Serkan Özen’le birlikte yeni başarılara devam edeceğiz.”
Bulut, “Ayrıca spora ve gençlere her zaman desteklerini esirgemeyen Sayın Valimiz Orhan Tavlı'ya, Sayın Kaymakamımız M. Emre Kılıç'a, Fahri Başkanımız Belediye Başkanı Sayın Mustafa Toksöz'e Kulüp Başkanımız Mustafa Yenioğlu'na, Alt yapı hocamız Ahmet Karaman ve Yönetim kurulu üyelerimize teşekkür ederiz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 05 Haziran 2023, 11:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95