Yatağanspor’dan moral gecesi

Sezon boyunca gerek sahne performansı gerekse yeni şarkısı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran genç şarkıcı Şiva, sezonu Yatağan Spor Kulübü tarafından organize edilen moral gecesi konseri ile noktaladı.

Yatağanspor’dan moral gecesi

Konserine geçtiğimiz yazın en çok dinlenen parçalarından biri olan 'Ağlayacak'' ile başlayan Şiva, bir ara seyircilerin arasına girerek şarkılarını yüzlerce kişilik koro ile hep bir ağızdan seslendirdi. Sahneye doğru yöneldiğinde tatlı bir sürpriz ile karşı karşıya gelen genç şarkıcı, alanda bulunan bir sokak köpeği tarafından yakın markaja alındı. Sahne önüne kadar genç şarkıcıya eşlik eden sokak köpeği, Şiva şarkılarını söylerken de pür dikkat onu izledi.

Yaklaşık bir buçuk saat kaldığı sahnede şarkıları ile olduğu kadar güzelliğiyle de dikkat çeken Şiva, ''sizlere şimdiden müjdeyi vereyim. Bir çok yorumcuyu kıskandıracak bir slov şarkı ile kışın size çok özel bir sürpriz yapacağım. Başkaları gibi botokslu şarkı yapmak gibi bir gayem yok. Doğal olmak en güzeli. 2019 yılı benim yılım olacak.'' sözlerini sarf ettikten sonra konserini alkışlar arasında noktaladı.

Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 11 Eylül 2018, 10:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner69

banner68