Yazlıklara Yoğun Talep

Bodrum’un Akyarlar Köyü’nde yapımına başlanan 70 dairelik kooperatife ilginin giderek arttığını belirten Şakir Can, başvuruların devam ettiğini söyledi.

Yazlıklara Yoğun Talep
 Kurduğu kooperatiflerle bugüne kadar çok sayıda vatandaşı ev ve yazlık sahibi yapan Şakir Can, Bodrum’un Akyarlar Köyü’nde yapımına başlanan 70 dairelik kooperatif için başvuruların devam ettiğini söyledi.

 

Bugüne kadar; Yatağan’da, Dere Mahallesi’ndeki 127 dairelik Esentepe Yapı Kooperatifi, İnönü Bulvarı’ndaki 56 daire ve 10 dükkanlık Kartalkent Yapı Kooperatifi, Yeni Mahalle’deki 52 adet müstakil dubleks dairelik Bizim Site Yapı Kooperatifi, Yeni Mahalle’deki 26 dairelik 26 Evler Yapı Kooperatifi ile Cumhuriyet Mahallesi’ndeki Çağdaş Yatağan Konut Yapı Kooperatifinin arazisinin alımı ve üyelerinin tamamlanmasında büyük katkıları olan Şakir Can, ayrıca Bodrum ilçesinde Akyarlar Köyü’ndeki 24 dubleks dairelik Ahi Kent Yapı Kooperatifi’nin yapımına imza atmıştı.

 

Bodrum’un Akyarlar Köyü’nde 55 metrekare ve 2+1’den oluşan 70 dairelik bir kooperatifin temellerinin atıldığını belirten Can; “Bugüne kadar Yatağan ve Bodrum’da çok sayıda vatandaşımızı ev ve yazlık sahibi yaptık. Şimdi de, yazlığı olmayan vatandaşlarımızı Akyarlar Köyü’nde Kos Adası manzaralı yazlık sahibi yapmak için 70 dairelik bir kooperatif kuruyoruz. İnşaat çalışmalarına başladı. Çok uygun fiyatlarla yazlık sahibi yapacağımız kooperatifimiz için şuana kadar 40’a yakın kişi başvurdu. Vatandaşlarımız, başvurularını 0554 870 5822 numaralı telefonumdan bana ulaşarak yapabilirler” dedi.

Burak Alper KUŞ

Güncelleme Tarihi: 08 Ocak 2014, 17:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER