YEAÅž'tan Emekli Olan İki Kişiye Veda Yemeği

YEAÅž'tan Emekli Olan İki Kişiye Veda Yemeği

YEAÅž'tan Emekli Olan İki Kişiye Veda Yemeği

Yatağan Termik Santrali'nde 27 yıl çalıştıktan sonra emekliye ayrılan elektrik ustası Recep Yavaş ile elektrik tablocusu Ahmet Mutlu için çalışma arkadaşları veda yemeği verdi.

Geçtiğimiz cuma akşamı YEAÅž Sosyal Site Alakart Salonu'nda düzenlenen veda yemeğine Yavaş ile Mutlu'nun çalışma arkadaşları ve vardiya amiri Cihan Eser katıldı. Elektrik ustası Recep Yavaş ile elektrik tablocusu Ahmet Mutlu'ya çalışma arkadaşları tarafından plaketleri ve hediyeleri verilirken duygulu anlar yaşandı.

Vardiya amiri Cihan Eser yemekte gazetemize yaptığı açıklamada; “Elektrik ustası Recep Yavaş ile elektrik tablocusu Ahmet Mutlu ile tam 27 senedir birlikte çalışıyoruz. Kolay değil bu süre zarfında çok güzel günler geçirdik. Onların aramızdan ayrıldıkları için üzgünüz ancak sağ salim emekli oldukları için de mutluyuz. Tabii ki bu iki arkadaşımız ile sürekli irtibat halinde olup sık sık görüşeceğiz, aramızdaki dostluk mezara kadar sürecektir. Ben bundan sonraki yaşamlarında kendilerine başarılar diliyorum.

Yavaş ile Mutlu'da; “Bu yemeği düzenleyerek Bizleri onurlandıran çalışma arkadaşlarımıza Vardiya amiri Cihan Eser'e çok teşekkür ediyoruz” dediler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95