Yemekler onlardan, zafer futbolculardan

Şampiyonluğa giden Yatağanspor, her gün farklı kişiler tarafından yemeğe davet ediliyor. Balıkçı Ufuk Yavaş, Konak Mahallesi Muhtarı Gülgün Arslan ve sağlık memuru İbrahim Özen, futbolcular ve teknik ile idari yönetim ile yemekte bir araya geldi.

Yemekler onlardan, zafer futbolculardan
 Muğla Süper Amatör Ligi’nde mücadele eden ve muhteşem performansı ile şampiyonluğu hak eden takım olarak değerlendirilen Yatağanspor’a Yatağanlıların destekleri sürüyor.

Adım adım şampiyonluğa giden takımı yemekte ağırlayan Balıkçı Ufuk Yavaş, Konak Mahallesi Muhtarı Gülgün Arslan ve sağlık memuru İbrahim Özen, Yatağanspor’un bu yıl şampiyon olacağına inandıklarını dile getirdiler.

Balıkçı Ufuk Yavaş tarafından Dalaman Belediyespor maçı öncesinde verilen yemekte futbolculara balık ikram edilirken, Konak Mahallesi Muhtarı Gülgün Arslan ve sağlık memuru İbrahim Özen tarafından Çamlık Restoran’da mangal partisi düzenlendi.

Buradaki yemeğe, Yatağan Belediyesi ve Kulüp Başkanı Hasan Haşmet Işık, Belediye Başkan Yardımcısı Tarcan Oğuz, teknik heyet ve futbolcular katıldı.

Güncelleme Tarihi: 29 Mart 2016, 10:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68