YENİ BAÅžKAN BİROL KIRIKÇIOÄžLU ve EKİBİ ZİYARETLERE BAÅžLADI

YENİ BAÅžKAN BİROL KIRIKÇIOÄžLU ve EKİBİ ZİYARETLERE BAÅžLADI

YENİ BAÅžKAN BİROL KIRIKÇIOÄžLU ve EKİBİ ZİYARETLERE BAÅžLADI

Yatağan Avcılar ve Balıkçılar Derneği'nde yapılan olağanüstü genel ku-rul ile Başkan seçilen Birol Kırıkçıoğlu ve yönetimi ziyaretlere başladı.

Yatağan Avcılar ve Balıkçılar Derneği'nde olağanüstü genel kurul 6 Ağustos Cumartesi günü Galeria İş Merkezi'ndeki Dernek binasında yapıldı. Başkan Birol Kırıkçıoğlu yönetim kurulu üyeleri Hasan Küpelioğlu, Bekir Åžahbaz, Menderes İnce, Ergün Kocasarı, Kuruoğlu Avcılık sahibi Fikri Kuru; dün Yatağan Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven ve Belediye Başkanı H. Haşmet Işık'ı makamında ziyaret ettiler.

Yatağan Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven; “Ziyaretiniz için teşekkür ediyorum. Daha önce adınız vardı kendiniz ortada yoktunuz, inşallah bundan sonra kurumlarla uyum içinde güzel ve faydalı işler yaparsınız. İlçemize ve sizlere hayırlı olsun” dedi.

Başkanı H. Haşmet Işık; “Ziyaretiniz için teşekkür ediyor, yeni yönetim olarak sizlere başarılar diliyorum. Yatağan Belediyesi bugüne kadar sürekli tüm sivil toplum kuruluşlarıyla iş birliği içinde olmuştur. Yasalar çerçevesinde elimizden gelen katkıyı yapmaya hazırız” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68