YENİ BAÅžKAN BİROL KIRIKÇIOÄžLU

YENİ BAÅžKAN BİROL KIRIKÇIOÄžLU

YENİ BAÅžKAN BİROL KIRIKÇIOÄžLU

Yatağan Avcılar ve Balıkçılar Derneği'nde yapılan olağanüstü genel kurul ile başkanlığa Birol Kırıkçıoğlu getirildi.  Eski Başkan Ercömert Berberoğlu ise aday olmadı.

Yatağan Avcılar ve Balıkçılar Derneği'nde olağan üstü genel kurul 6 Ağustos Cumartesi günü Galaria İş Merkezi'ndeki dernek binasında yapıldı. Doktor Hakkı Turan'ın divan başkanlığını yaptığı genel kurulda eski başkan Ercömert Berberoğlu ise aday olmadı. Başkanlığa Birol Kırıkçıoğlu getirildi. Konuşmalardan sonra yapılan seçimde yönetim kurulu Birol Kırıkçıoğlu, (Başkan) Hasan Küpelioğlu, Bekir Åžahbaz, Menderes İnce, Ergün Kocasarı'dan oluştu.

Yatağan Avcılar ve Balıkçılar Derneği yeni Başkanı Birol Kırıkçıoğlu; “Yatağan avcılarına en iyi hizmeti vermek için yola çıktık. “2011-2012 av sezonu yaklaştı tüm Yatağan ve havalisi avcılarına kazasız belasız bir av sezonu diliyoruz. Derneğimiz tüm avcı dostlarımıza açıktır. Ayrıca Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü ve diğer ilgili kurumlarla iş birliği içersinde avcılık kursu başlatacağız. Müracaat etmek isteyen avcılarımıza Kuruoğlu avcılıkta müracaat ile ilgili yardım yapılmaktadır. Avcılık kurs bitirme belgesi almaları avcılarımızın menfaatinedir.  İlçemize ve avcılarımıza hayırlı olsun” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68