Yeni başkan ve meclis üyeleri mazbatalarını aldı

AK Parti'den Yatağan Belediye Başkanı seçilen Mustafa Toksöz'e ise mazbatasını Yatağan Adliyesinde İlçe Seçim Kurulu Başkanı Hakim Didem Adıyaman Birol verdi.

Yeni başkan ve meclis üyeleri mazbatalarını aldı

31 Mart Yerel Seçimlerinde Yatağan Belediye Başkanlığına seçilen Cumhur İttifakı’nın AK Partili Belediye Başkan Adayı Mustafa Toksöz ve Yatağan Belediye Meclisi’ne seçilen 7 AK Partili ile 6 CHP’li meclis üyesinin mazbataları, düzenlenen törenle verildi.

Hükümet Konağındaki toplantı salonunda gerçekleştirilen törene, İlçe Seçim Kurulu Başkanı Hakim Didem Adıyaman Birol, İlçe Seçim Müdürü Uğur Samur, İlçe Seçim Kurulu üyeleri, Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz, AK Parti İlçe Başkanı Ali Tekin, CHP İlçe Başkanı Mehmet Kemiksiz, MHP İlçe Başkanı Arif Güldürüm, belediye meclisi üyeleri ve partililer katıldı.

Törende konuşan İlçe Seçim Kurulu Başkanı Birol, seçimlerin Yatağan’a hayırlı olmasını dileyerek, yeni belediye başkanı ve belediye meclisi üyelerine görevlerinde başarılar diledi.

Daha sonra Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz, Yatağan Belediye Meclisi üyeleri Mustafa Şahbaz, Remzi Çay, Emre Karaöz, Erbil Özdemir, Sayan Ediz, İsmail Kaya, Ozan Çetinkaya, Bülent Çolak, Gökçe Yaslan Göka, Doğan Şahin, Alirıza Özer, Yasin Çakır, Gizem Duru Güler ve Nadiye Asu Arda Uysal ile yedek meclis üyelerinin mazbataları verildi.

Mazbatalarını alan Toksöz ve meclis üyeleri, ilk olarak Yatağan Kaymakamı Hayrettin Çiçek’i makamında ziyaret etti.

Toksöz ve AK Partili meclis üyeleri, hükümet konağı önünde partililerle birlikte hatıra fotoğrafı çektirerek binadan ayrıldı.

Burak Alper KUŞ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER