Yeni Başkandan Kaymakam Tanrıseven'e Ziyaret

Yeni Başkandan Kaymakam Tanrıseven'e Ziyaret

Yeni Başkandan Kaymakam Tanrıseven'e Ziyaret

Yatağan 20 No'lu Minibüs ve Otobüsçüler Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi yeni Başkanı Tugay Yaka, Yatağan Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven'i makamında ziyaret etti.

Geçtiğimiz günlerde Yatağan Halk Eğitim Merkezi'nde yapılan Genel Kurul'da Yatağan 20 No'lu Minibüs ve Otobüsçüler Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı seçilen Tugay Yaka, dün beraberinde, Yönetim Kurulu üyeleri Mustafa Avcı ve Mehmet Koca ile birlikte Yatağan Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven'i makamında ziyaret etti.

Ziyaretin amacını, yeni yönetimi tanıtmak, yapılması planlanan çalışmalar hakkında bilgi vermek ve Kaymakam Tanrıseven'den fikir almak olarak açıklayan Kooperatif Başkanı Tugay Yaka; “Muğla'nın en büyük yolcu taşıma kooperatifi olan 20 No'lu Minibüs ve Otobüsçüler Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi'nde seçimli genel kurulu geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdik. Seçimlerin ardından yeni yönetimle beraber ziyaretlerimize de başladık. Åžehir içi ve şehir dışı seferlerimizle müşterilerimize en iyi şekilde hizmet verebilmek için çabalıyoruz” dedi.

Yatağan Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven; “böylesine büyük kapsamlı bir yolcu taşıma kooperatifinin Yatağan'da bulunması bizler için mutluluk verici. Yeni yönetimden müşteri memnuniyetini ön planda tutan çalışma planı bekliyoruz. Yardımımızın dokunabileceği her konuda Başkan Turgay Yaka ve ekibinin yanındayız ve kapımız kendilerine her zaman açık” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95