Yeni eczacı müşterilerini kırmızı halıyla karşılıyor

Yeditepe Üniversitesi Eczacılık Fakültesi’ni bitiren Emrah Kara, Selçuk Eczanesi’ni açarak Yatağan’ın 18. eczacısı oldu.

Yeni eczacı müşterilerini kırmızı halıyla karşılıyor
 Yeditepe Üniversitesi Eczacılık Fakültesi’nin bitiren Emrah Kara, Selçuk Eczanesi ile Cumhuriyet Mahallesi İnönü Bulvarı 109/A (2 No’lu Sağlık Ocağı’nın altı) adresinde hizmet vermeye başladı.

Eczanesine gelen müşterilerini kırmızı halıyla karşılayan Yatağan’ın en genç eczacısı Kara, resmi açılışın henüz yapılmamasına rağmen vatandaşların ilgisinden memnun olduğunu kaydetti.

Yatağan’a en iyi hizmeti vermek için gayret göstereceğini belirten Kara, “Selçuk Eczanesi olarak Yatağanlıların ihtiyacını gidermek amacıyla eczanemizi açmış bulunmaktayız. Yatağanlılara en iyi hizmeti vermek için çalışacağız. Resmi açılış törenimiz ileriki günlerde düzenlenecektir. Eczanemizi açtığımız günden bu yana destekte bulunan ve ilgi gösteren herkese teşekkür ederiz” şeklinde konuştu.

Yatağan’ın 18. eczane işletmesini açan Kara, ilçemiz esnaflarından Selçuk Kara’nın (Butik Selçuk) oğlu.

Güncelleme Tarihi: 29 Eylül 2014, 18:45
YORUM EKLE
YORUMLAR
YATAĞANLI
YATAĞANLI - 7 yıl Önce

hayirli olsun diyoruz, artik eczanemizi değiştirme zamani gelmiş baksana kirmizi halilar seriliyor.şaka şaka tekrar hayirli olsun allah utandirmasin

mustafa sonmez
mustafa sonmez - 7 yıl Önce

Kardesim hayirli ugurlu olsun ...

yasin kocasarı
yasin kocasarı - 7 yıl Önce

Hayırlı uğurlu olsun allah hayırlı kazançlar vermesi dileklerimle...

mehmet genek
mehmet genek - 7 yıl Önce

Hayirli olsun kardesim hayirli islerin olsun

SIRADAKİ HABER

banner68