Yeni mağazanın siftahı Işık’tan

Yeni mağazasına taşınan Kırıkçıoğlu Kundura’nın açılış töreni düzenlendi.

Yeni mağazanın siftahı Işık’tan
 Konak Mahallesi 156. Sokak’ta Resul Kırıkçıoğlu işletmeciliğinde faaliyet gösteren Kırıkçıoğlu Kundura, aynı sokaktaki yeni mağazasını açtı. Mağazanın taşınması nedeniyle, açılış töreni düzenlendi.

Yatağan İlçe Müftüsü Şahabettin Yılmaz’ın okuduğu dua ile başlayan törene Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık, Muğla Ticaret ve Sanayi Odası (MUTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Karakuş, Yatağan Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Mustafa Kuzu ve vatandaşlar katıldı.

Tören sırasında konuşan Başkan Işık, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için mağazasını taşıyarak geliştiren ve ürün yelpazesinin artıran Kırıkçıoğlu Kundura’nın işletmecisi Resul Kırıkçıoğlu’nu tebrik ederek, mağazanın hayırlı olmasını diledi.

Kırıkçıoğlu ise, açılış törenine katılan herkese teşekkür ederek müşterilerine en kaliteli ve uygun hizmeti verebilmek için ellerinden gelen gayreti gösterdiklerini kaydetti.

Işık, Karakuş ve Yılmaz tarafından kesilen kurdeleyle mağazanın açılışı yapılırken, konuklar tarafından mağaza gezildi. Bu sırada beğendiği bir ayakkabıyı satın alan Işık, yeni mağazanın ilk müşterisi oldu.

Güncelleme Tarihi: 27 Şubat 2015, 18:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68