Yeni makamda ilk toplantı, muhtarlarla yapıldı

Yatağan Belediye Başkanlığı ve yardımcılığının makam odalarındaki tadilat nedeniyle makamlar kısa süreliğine Atatürk Kültür Evi’ne taşındı.

Yeni makamda ilk toplantı, muhtarlarla yapıldı

Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz ve Başkan Yardımcısı İsmail Kaya’nın makam odaları, tadilata girdi. Bu süre içerisinde işlerin aksamaması için Toksöz ve Kaya’nın makamları, geçici süreliğine Atatürk Kültür Evi’ne taşındı.

Yeni makamlarında ilk mesailerine başlayan Toksöz ve Kaya’nın ilk misafirleri, ilçe merkezindeki mahallelerin muhtarları oldu.

Mahallelerin sorunlarının ve eksikliklerinin görüşüldüğü toplantıda konuşan Toksöz, “Yatağan Belediyesi olarak çalışmalarımıza hız verdik ve hummalı bir çalışma sürecine girdik. Bu kapsamda, belediye hizmet binamızın dışı boyanıyor. Ayrıca başkan ve yardımcısının makam odalarında tadilat yapılıyor. Bu çalışmaların yanı sıra başkanlık makamı katında bulunan belediye meclisi toplantı salonunu da beşinci kata taşıyoruz. Bu süreçte kısa süreliğine Atatürk Kültür Evi’nde hizmet vereceğiz. Bundan sonraki süreçte belki burayı zaman zaman kullanabiliriz” diye konuştu.

Burak Alper KUŞ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner69

banner68