Yeni Müdür Göreve Başladı

Yatağan Milli Eğitim Müdürlüğü görevine atanan 34 yıllık eğitimci Aydın Ceylan göreve başladı. Yeni eğitim-öğretim sezonu öncesi yoğun bir çalışma temposu içine gireceklerini belirten Ceylan; “Müdürlüğümüzün kapıları vatandaşlarımıza her zaman açık olacak” dedi.

Yeni Müdür Göreve Başladı
 Vekaleten yürüttüğü Yatağan Milli Eğitim Müdürlüğü görevinden Manisa’ya tayini çıkan Mustafa Baykal’ın ardından Yatağan’ın yeni Milli Eğitim Müdürü Aydın Ceylan göreve dün başladı.

Aslen Giresunlu olan evli iki çocuk babası Ceylan 34 yıllık eğitimci kimliğiyle dikkat çekerken, yaklaşık 15 yıldır milli eğitim müdürlüğü görevlerinde bulunduğunu belirtti.

Yatağan Milli Eğitim Müdürlüğü’nün kapılarının halka devamlı açık olduğuna vurgu yapan Milli Eğitim Müdürü Ceylan; “Bir önceki görev yerim olan Gebze’nin ardından Yatağan’daki görevime bugün (dün) itibariyle başlamış bulunuyorum. 2013-2014 Eğitim-Öğretim sezonu önceki yoğun bir çalışma temposu içine girmiş bulunuyoruz. Amacımız Yatağan’daki eğitim kalitesini bir adım daha yukarı taşımak olacak.

İlk izlenimlerime göre Yatağan gayet huzurlu ve sakin bir ilçe. Ayrıca Yatağan halkı da oldukça sıcak kanlı. Hep birlikte el ele vererek öğrencilerimizin geleceğini en iyi şekilde hazırlamak için çalışmak istiyoruz” dedi. 

Güncelleme Tarihi: 19 Ağustos 2013, 17:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner69

banner68