Yeni müdürden eski müdüre plaket

Yatağan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne atanan Mustafa Baykal, makamı devraldığı Aydın Ceylan’a plaket sundu.

Yeni müdürden eski müdüre plaket
 Yatağan İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Baykal’ın Manisa Alaşehir Kavaklıdere Çok Programlı Lisesi’ne müdür olarak atanmasının ardından, 2013 yılının Ağustos ayında boşalan makama atanan Aydın Ceylan, Yatağan’daki görev süresinin birinci yılının tamamlanmasının ardından Muğla İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne eğitim uzmanı olarak atandı.

Aydın Ceylan’dan boşalan makama, makamı Ceylan’a devreden Mustafa Baykal atandı. Yeni görevine başlayan Baykal, Yatağan’daki görevi sırasında yapmış olduğu başarılı çalışmalar nedeniyle Ceylan’a plaket sundu ve çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

Yatağan’daki görev süresince çok mutlu günlerinin geçtiğini ifade eden Ceylan, buradaki dostlukların baki olduğunu ve bundan sonra da devam edeceğini söyledi. Ceylan, “Yatağan’daki görevim sırasında eğitime katkıda bulunan herkese çok teşekkür ederim. Mustafa Baykal’a görevinde başarılar dilerim” dedi.

Baykal ise, Ceylan’ın eğitimcilikte önemli bir tecrübeye sahip olduğunu, Yatağan’ın bu tecrübeden faydalanmasının güzel bir gelişme olduğunu kaydetti. Baykal, “Aydın Ceylan’ın Yatağan’daki görevi sırasında yapmış olduğu başarılı çalışmalardan dolayı kendisini tebrik ediyorum. Ceylan’a bundan sonraki yaşamında sağlık ve başarı diliyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 01 Ağustos 2014, 17:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68