Yeni muhtarlar kaymakam ve belediye başkanıyla tanıştı

31 Mart Yerel Seçiminde Yatağan ilçesine bağlı 50 mahallede muhtarlığa seçilen çiçeği burnunda muhtarlar, Yatağan Kaymakamı ve Belediye Başkanıyla tanıştı.

Yeni muhtarlar kaymakam ve belediye başkanıyla tanıştı

Yatağan ilçesine bağlı 50 mahallede 21 yeni mahalle muhtarı ve 29 görevini sürdüren mahalle muhtarı, İlçe Seçim Müdürlüğü’ndeki mazbata töreninin ardından Yatağan Halk Eğitim Merkezi’nde Yatağan Kaymakamlığınca düzenlenen tanışma toplantısına katıldı.

Yatağan Kaymakamı Hayrettin Çiçek, İlçe Emniyet Müdürü Bülent Ermiş, İlçe Jandarma Komutan Vekili Kıdemli Başçavuş Ahmet Şarman ve mahalle muhtarlarının katılımıyla gerçekleştirilen tanışma toplantısında konuşan Kaymakam Çiçek, mahalle muhtarlarını tebrik ederek görevlerinde başarılar diledi.

Çiçek, burada yaptığı konuşmada, “31 Mart Mahalli İdareler Seçimini kazasız, belasız bir şekilde güven ortamı içerisinde bitirdik. Yeni büyükşehir belediyesi, ilçe belediyesi, belediye meclisi ve muhtarlık seçimleri icra edildi. Seçim sonucunda bazı muhtarlarımızın görevini devretmiş olduklarını gördük. Bu toplantıyı, her ay yaptığımız muhtarlar toplantısı olarak icra edeceğiz hem de aramıza yeni katılmış muhtarlarımızla tanışmış olacağız” dedi.

Muhtarlar, daha sonra Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz ile tanıştı. Belediye toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıda konuşan Toksöz, “Yatağan için birlikte hareket edeceğiz ve hep birlikte ilçemize en iyi hizmeti vereceğiz” dedi.

Burak Alper KUŞ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER