Yeni Yönetim Belirlendi

Toplam 88 üyesiyle Yatağan’da hizmet veren S.S. 240 Nolu Ahi Midibüs ve Otobüsçüler Servis Hizmetleri Motorlu Taşımacılar Kooperatifi 3 yılda bir yapılan Seçimli Genel Kurulu’nu dün Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü’nde gerçekleştirdi.

Yeni Yönetim Belirlendi
  

88 üyesiyle Yatağan’a hizmet veren 240 Nolu Midibüs ve Otobüsçüler Kooperatifi 3 yıl aradan sonra seçimli Genel Kurulu’nu dün gerçekleştirdi.

Yatağan Halk Eğitim Merkezi Toplantı Salonu’nda yapılan seçimler sırasında geride kalan 3 yılın da değerlendirmesi yapılırken, 3 yıl boyunca Kooperatif Başkanlığı görevini yürüten Muhammer Kurt; “S.S. 240 Nolu Ahi Midibüs ve Otobüsçüler Servis Hizmetleri Motorlu Taşımacılar Kooperatifi olarak üyelerimizle birlikte halkımıza en iyi ve kaliteli hizmeti vermeye çalışıyoruz. 3 yıllık görev süremiz boyunca daima kooperatifimizin kalitesini daha yukarı çekmek ve en iyi hizmeti verebilmek için mücadele ettik.

88 üye sayısına sahip bir kooperatif olarak azımsanamayacak bir kapasiteye sahibiz. Bütün üyelerimize birlik beraberlik içinde kooperatifimizin bekası için çaba göstermeleri nedeniyle teşekkür ediyoruz” dedi.

Yapılan konuşmaların ardından, seçimlerin kapalı oy, açık tasnif usulüne göre yapılması oy birliğiyle kabul edilirken, kooperatifin Yönetim Kurulu Asil Üyeleri; Muhammer Kurt, Cemal Çengel, Gürkay Ayaz adlı üyelerden, Yönetim Kurulu Yedek Üyeleri Yakup Özbek ve Mehmet Küçük adlı üyelerden, Denetim Kurulu ise Yaşar Çakır ve Mehmet Turgut’tan oluştu. 

Güncelleme Tarihi: 22 Haziran 2013, 10:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER