Yeni yönetim çalışmalarını sürdürüyor

Hisarardı, Yava ve Nebiköy Sulama Birliği Kooperatifi’nin yeni yönetimi, 1 aylık görev süresince yaptığı çalışmalarla dikkati çekiyor.

Yeni yönetim çalışmalarını sürdürüyor
Hisarardı, Yava ve Nebiköy Sulama Birliği Kooperatifi’nin olağan genel kurulunda başkanlığa seçilen Şükrü Berberoğlu’nun yönetimi, göreve geldikleri günden bu yana çalışmalarını sürdürüyor.

Henüz 1 aylık bir görev süresi olmasına rağmen yaptıkları çalışmalarla dikkati çeken Berberoğlu ve yönetimi, Hisarardı, Yava ve Nebiköy sulama kanallarını temizleyerek vatandaşları suyla kavuşturmaya başladı.

Kooperatif Başkanı Berberoğlu, yaklaşık 8 kilometrelik sulama kanalının temizlendiğini belirterek, “Göreve gelirken hizmet için yola çıkmıştık. Göreve gelir gelmez de bu doğrultuda çalışmalarımıza başladık. Çok şükür çalışmalarımız aralıksız sürüyor. Yoğun bir çalışmanın ardından sulama kanallarımızı temizledik. Ben ve arkadaşlarım da bu çalışmalarda yer aldı. Tarlaları ve bahçeleri suyla buluşturduk. Çalışmalarımız destek veren herkese teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Burak Alper KUŞ

Güncelleme Tarihi: 24 Nisan 2018, 08:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner47