YENİ YÖNETİMDEN MİLLİ EĞİTİME ZİYARET

Geçtiğimiz hafta sonu genel kurulu yapılan Eğitim Bir Sen Yatağan İlçe Temsilciliği ilk ziyaretini Yatağan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne gerçekleşti.

YENİ YÖNETİMDEN MİLLİ EĞİTİME ZİYARET
 Geçtiğimiz hafta sonu tek liste ile olağan genel kurulu yapılan Eğitim Bir Sen Yatağan İlçe Temsilciliği yeni yönetimi ilk ziyaretini Yatağan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne gerçekleştirdi. Yatağan İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Baykal, Şube Müdürleri ve Yatağan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü personelini kapsayan ziyarette Eğitim Bir Sen Yatağan İlçe Temsilcisi Orçun Keskin ve Eğitim Bir Sen Yatağan İlçe Yönetimi Kurulu üyeleri Aslıhan Yasavul (METEM Rehber Öğretmeni), Derya Yılmaz (Gazi Anadolu Lisesi Kimya Öğretmeni), Ali Bolat (Cumhuriyet Ortaokulu Matematik Öğretmeni), Yusuf Sökmen (Fatih Ortaokulu Bilişim Öğretmeni), Mehmet Çakır (Fatih Ortaokulu Türkçe Öğretmeni), Aytaç Yalçın (İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Bilgisayar Teknisyeni) hazır bulundular. İlçe Temsilcisi Orçun keskin ve yönetim kurulu üyeleri İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü personeli, şube müdürleri ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Baykal’ı ziyaret ederek çikolata ikramında bulundular.

Eğitim Bir Sen Yatağan İlçe Temsilciliği yönetimine ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Yatağan İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Baykal; “Diğer sendikalarla olduğu gibi Eğitim Bir Sen’le de uyum içinde çalışarak geleceğimiz olan çocuklarımızın daha iyi eğitim almaları ve vatanımıza, memleketimize faydalı bireyler olarak yetişmeleri bizlerin en büyük arzusudur. Tüm sendikal çalışmaları destekliyoruz. Eğitimi daha iyi seviyelere taşımak için hepimizin elini taşın altına koyması gerekiyor. Bizler gerek Eğitim Bir Sen gerekse diğer eğitim camiasını kapsayan sendikalara eşit mesafede durarak eğitimin en iyi seviyeye gelmesi için elimizden geleni yapıyoruz, yapmaya da devam edeceğiz. Eğitim Bir Sen Yatağan İlçe Temsilcisi Orçun Kesin hocamız ve ilçe yönetimine ziyaretleri nedeni ile teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

‘Amaç eğitimi en iyi, en üst seviyeye çıkarma’

Yatağan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ziyareti sırasında konuşan Eğitim Bir Sen Yatağan İlçe Temsilcisi Orçun Keskin; “Bizler üyelerimiz ile müdürlüğümüze, Milli Eğitim Bakanlığı’na ve diğer bakanlıklara taleplerimizi ileterek gerek üyelerimizin sorunlarının çözümü gerekse öğrencilerimizin daha iyi eğitim almaları için elimizden gelen çalışmayı yapmaya devam edeceğiz. Sizlere de bugüne kadar vermiş olduğunuz destekler nedeni ile teşekkür ediyoruz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 01 Ekim 2014, 18:13
YORUM EKLE
YORUMLAR
mehteran
mehteran - 7 yıl Önce

koçlarım benim ey diğer sendika temsilcileri gençler hızlı yolda durmayın bunlar dizide üye yapar

Ali Dayı
Ali Dayı - 7 yıl Önce

helal yürüyün be

SIRADAKİ HABER

banner68