Yeni yönetime ilk ziyaret, kader arkadaşlarından

Tes-İş Sendikası Yatağan Şubesi yönetimi, Maden-İş Yatağan Şube Başkanlığı'na seçilen Osman İlhan'ı ziyaret etti.

Yeni yönetime ilk ziyaret, kader arkadaşlarından
 Süleyman Girgin'in Maden-İş Sendikası Yatağan Şube Başkanlığı'ndan istifa etmesi üzerine boşalan makama getirilen Osman İlhan, yeni yönetimiyle görevine başladı.
İlhan ve yönetimini, göreve geldikten sonra ilk ziyaret eden ise, Yatağan Termik Santrali ve kömür işletmelerinin özelleştirilmemesi için omuz omuza mücadele verdikleri Tes-İş Sendikası Yatağan Şubesi oldu.
Tes-İş Şube Başkanı Fatih Erçelik ve yönetim kurulu üyeleri, İlhan'ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.
İlhan ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, şöyle konuştu:
“İşçilerimizin hak ve menfaatlerini korumak ve geliştirmek için Tes-İş Sendikası ile dün olduğu gibi bundan sonra da birlikte olacağız. Şimdiye kadar emek örgütlerinin düzenlediği tüm eylemlere iki sendikanın da üyeleri olarak her zaman birlikte katılmış ve destek olmuşuzdur. Sorunlarımızda, omuz omuza mücadele verdiğimiz Tes-İş Sendikası Yatağan Şubesi yöneticilerimize ve enerji işçilerine sendikamızı ziyaretlerinden dolayı maden işçileri adına teşekkür ederiz. undan sonraki çalışmalarımızı birlikte sürdürmeye devam edeceğiz.”

Güncelleme Tarihi: 10 Şubat 2015, 19:12
YORUM EKLE
YORUMLAR
madenci
madenci - 7 yıl Önce

hersey anlasıldı

SIRADAKİ HABER

banner68